foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NUOTOLINIS MOKYMAS
Covid19 LSD
Light Brown Furniture Interior Design Business Card

Patyčių dėžutė

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europeerasmus

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 

Atgal  Nuotrauka 1/2  Pirmyn

 Lapkričio 12d. Marijampolės Sūduvos gimnazijoje III klasių mokiniams KITOKIĄ pamoką apie karjerą vedė Lietuvos „Žinių radijo“ laidos „Ką žmonės dirba“ vedėja Rasa Jusionytė. Vedėja pasidalijo savo gyvenimo istorija, papasakojo apie patirtus sunkumus bei pasiekimus. Lektorė prisipažino, kad mokykloje jai nekaip sekėsi, bet padedant pažįstamai mokymosi rezultatai pagerėjo ir, nors jie nebuvo patys geriausi, mergina sugebėjo įstoti į vieną geriausių Klaipėdos gimnazijų. Pabaigusi mokyklą nusprendė studijuoti Anglijoje, tačiau, pradėjusi studijuoti, suprato klydusi, tad keitė studijų sritį. Kol pasiekė savo tikslą, patyrė nemažai sunkumų, bet, kaip teigė lektorė, to, ko nori, niekada lengvai nepasieksi. Ji akcentavo, kad mokytis turime ne dėl kitų, taip pat įrodė, kad kelią, kurį pasirinksime po mokyklos, galima bet kada pakeisti, tad neverta skubėti kuo greičiau kur nors įstoti, nes pirmiausia turime atrasti savo pašaukimą, suvokti savo sugebėjimus ir, svarbiausia, turime atrasti patys save.

Paulina Aleksandravičiūtė, IIIE klasė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

atmintinė švietimo bendruomenei

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.