logo3europeerasmus

tevu diena19

Atgal  Nuotrauka 1/2  Pirmyn

Lapkričio 12d. Marijampolės Sūduvos gimnazijoje III klasių mokiniams KITOKIĄ pamoką apie karjerą vedė Lietuvos „Žinių radijo“ laidos „Ką žmonės dirba“ vedėja Rasa Jusionytė. Vedėja pasidalijo savo gyvenimo istorija, papasakojo apie patirtus sunkumus bei pasiekimus. Lektorė prisipažino, kad mokykloje jai nekaip sekėsi, bet padedant pažįstamai mokymosi rezultatai pagerėjo ir, nors jie nebuvo patys geriausi, mergina sugebėjo įstoti į vieną geriausių Klaipėdos gimnazijų. Pabaigusi mokyklą nusprendė studijuoti Anglijoje, tačiau, pradėjusi studijuoti, suprato klydusi, tad keitė studijų sritį. Kol pasiekė savo tikslą, patyrė nemažai sunkumų, bet, kaip teigė lektorė, to, ko nori, niekada lengvai nepasieksi. Ji akcentavo, kad mokytis turime ne dėl kitų, taip pat įrodė, kad kelią, kurį pasirinksime po mokyklos, galima bet kada pakeisti, tad neverta skubėti kuo greičiau kur nors įstoti, nes pirmiausia turime atrasti savo pašaukimą, suvokti savo sugebėjimus ir, svarbiausia, turime atrasti patys save.

Paulina Aleksandravičiūtė, IIIE klasė

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.