logo3europeerasmus

tevu diena19

Atgal  Nuotrauka 1/2  Pirmyn

Ankstyvą lapkričio 14 dienos rytą prie Marijampolės Sūduvos gimnazijos perėjų rinkosi didelis būrys jaunųjų policijos rėmėjų. Kartu su jais buvo Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Agnė Matusaitė ir gimnazijos socialinė pedagogė Dalia Lodienė. Visi kartu jie vykdė akciją „Būk matomas – prisisek atšvaitą! ”, kurios tikslas priminti žmonėms kaip saugiai pereiti perėja ir teisingai dėvėti atšvaitą. Akcijos metu buvo kalbinami mokiniai bei kiti praeiviai, tikrinamos jų žinios apie kelių eismo taisykles, o atminimui įteikiamos dovanėlės. Po akcijos jaunieji policijos rėmėjai rinkosi į gimnaziją ir aplankė administraciją bei taip pat tikrino jų žinias apie kelių eismo taisykles.

JPR narė Adrijana Pečiokaitė III C ir Ernesta Jonušaitė II D

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.