foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NUOTOLINIS MOKYMAS
Covid19 LSD
Light Brown Furniture Interior Design Business Card

Patyčių dėžutė

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europeerasmus

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 

Atgal  Nuotrauka 1/2  Pirmyn

Ankstyvą lapkričio 14 dienos rytą prie Marijampolės Sūduvos gimnazijos perėjų rinkosi didelis būrys jaunųjų policijos rėmėjų. Kartu su jais buvo Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Agnė Matusaitė ir gimnazijos socialinė pedagogė Dalia Lodienė. Visi kartu jie vykdė akciją „Būk matomas – prisisek atšvaitą! ”, kurios tikslas priminti žmonėms kaip saugiai pereiti perėja ir teisingai dėvėti atšvaitą. Akcijos metu buvo kalbinami mokiniai bei kiti praeiviai, tikrinamos jų žinios apie kelių eismo taisykles, o atminimui įteikiamos dovanėlės. Po akcijos jaunieji policijos rėmėjai rinkosi į gimnaziją ir aplankė administraciją bei taip pat tikrino jų žinias apie kelių eismo taisykles.

JPR narė Adrijana Pečiokaitė III C ir Ernesta Jonušaitė II D

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

atmintinė švietimo bendruomenei

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.