NUOTOLINIS MOKYMAS

Patyčių dėžutė

logo3europeerasmus

Spalio 25 dieną mes, IA klasės mokiniai, lankėmės palaimintojo Jurgio Matulaičio muziejuje. Ten mūsų laukė vienuolė Viktorija. Ji mus supažindino  su Marijampolės miesto ir Marijonų vienuolijos atsiradimo istorija. Papasakojo, kokią svarbią reikšmę miesto ir vienuolijos kūrimuisi turėjo grafienė Pranciška Ščiukaitė Butlerienė. Iki šiol muziejuje išlikę jos dovanoti daiktai. Daug sužinojome apie palaimintąjį arkivyskupą Jurgį Matulaitį - kunigą, vyskupą, arkivyskupą, profesorių, vienuolį, aktyvų socialinį veikėją, diplomatą. Taip pat dalyvavome edukacinėje programoje - muziejuje ieškojome atsakymų į pateiktus klausimus.
    Vėliau aplankėme senąsias miesto kapines ir tvarkėme apleistą kapą, taip turiningai ir prasmingai užbaigėme dieną prieš atostogas.

I A kl.mokinės Kamilė Žukauskaitė ir Neringa Marija Banišauskaitė

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

atmintinė švietimo bendruomenei

nerukysiu logo

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.