foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NUOTOLINIS MOKYMAS
Covid19 LSD
Light Brown Furniture Interior Design Business Card

Patyčių dėžutė

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europeerasmus

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 
Spalio 25 dieną gimnazijoje lankėsi Vilkaviškio šeimos centro savanoris, informacinių technologijų mokytojas Evaldas Plečkaitis. Susitikimuose su III klasių gimnazistais jis pristatė programą „Pažink save“, kurioje kaip savanoris pradėjo dalyvauti dar bestudijuodamas Kaune drauge su žmona Vilija (ji, beje, ką tik pagimdė trečią vaikelį). Ši pora jau keletą metų rengia santuokai sužadėtinių poras Vilkaviškio šeimos centre, organizuoja jaunimo savaitgalių susitikimus. Evaldas akcentavo, jog labai svarbu prieš kuriant šeimą pažinti vienas kitą, nes kiekvienas žmogus yra unikali asmenybė. Tai įrodydamas jis pasitelkė akmenėlių pavyzdį - mokiniai juos rinkdamiesi bei duodami vardus nerado dviejų vienodų.
       Po susitikimo mokiniai padėkojo už naudingą, įdomų bei įtraukiantį užsiėmimą. O šį renginį organizavo dorinio ugdymo mokytojos, kurios taip pat yra Šeimos centro savanorės, besirūpinančios jaunimo pasirengimu šeimai.
                                                                                                          Dorinio ugdymo mokytoja L. Braukylienė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

atmintinė švietimo bendruomenei

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.