foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Patyčių dėžutė

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europeerasmus

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 
Gerb. tėveliai,
 
2020 m. vasario 26 d. (trečiadienį)  Sūduvos gimnazijoje organizuojami visų klasių gimnazistų tėvų susirinkimai.
17.30 val. II klasių mokinių tėvai renkasi aktų salėje.
18.00 val. I, III ir IV klasių- auklėtojų kabinetuose.
Lauksime Jūsų!

 

Administracija
 

Atgal  Nuotrauka 1/4  Pirmyn

Mes, IB klasės mokiniai, iš pradžių sutrikome, sužinoję jog reikės dalyvauti tradicinėje I klasių popietėje ir ,svarbiausia, parengti programą. Pykomės, ginčijomės, kol galų gale savo pasirodymui išsirinkome animacinį filmuką "Žaislų istorija". Bet vėlgi – ką daryti toliau? Šokti? Dainuoti? Vaidinti? Bet visgi likus dviem savaitėms pradėjome repetuoti šokį, sukurtą mūsų bendraklasės Gabijos. Repetavome kiekvieną dieną, tad ir pasirodėme puikiai. Mūsų pasirodymu džiaugiasi auklėtoja bei mokytojai ir didžiuojamės mes patys. Ne be reikalo mes, 1B klasės mokiniai, buvome apdovanoti už originaliausią pasirodymą!      
         Taip pat labai džiaugiamės, jog mūsų gimnazijoje vyksta toks renginys, kuriame mes, pirmokai, susipažįstame ne tik su savo bendraamžiais, bet ir su gimnazijos darbuotojais bei tampame visateisiais Sūduvos gimnazijos bendruomenės nariais.
                                                                                                                IB klasės mokinė Gabija Stasiulevičiūtė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.