foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Patyčių dėžutė

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europeerasmus

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 
Gerb. tėveliai,
 
2020 m. vasario 26 d. (trečiadienį)  Sūduvos gimnazijoje organizuojami visų klasių gimnazistų tėvų susirinkimai.
17.30 val. II klasių mokinių tėvai renkasi aktų salėje.
18.00 val. I, III ir IV klasių- auklėtojų kabinetuose.
Lauksime Jūsų!

 

Administracija
 
Spalio 22 dieną Marijampolės kino teatre „Spindulys“ susirinko Sūduvos gimnazijos trečių klasių mokiniai. Jie buvo pakviesti į edukacinį renginį „Pramogauk saugiai, nevairuok išgėręs“, skirtą tiems, kurie rengiasi mokytis vairuoti. Renginio tikslas – pasidalyti gelbėtojų, policininkų, žurnalistų ir nukentėjusiųjų patirtimi ir pasekmėmis.
Renginys prasidėjo griausmingai: garsi muzika, šokiai, puiki nuotaika, vaizdai apie alkoholio vartojimą. Netikėtai viskas pasikeitė: mokiniai išgirdo greitai lekiančio automobilio garsą, stabdžių cypimą, stiprų trenksmą, dūžtančius stiklus ir gelbėjimo tarnybų garso signalus. Į salę atėjo kraupių įvykių liudininkai: policininkas, ugniagesys, paramedikas, gydytoja, per avariją galimybės vaikščioti netekusi jauna mergina ir žurnalistas. Kiekvienas iš jų dalijosi savo skausminga patirtimi. Šie žmonės kiekvieną jaunuolį, esantį salėje, paskatino susimąstyti apie alkoholio vartojimo žalą ir pasekmes, jei vairuos apsvaigęs.
Renginio pabaigoje Radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius su „Road Show“ istorijų liudininkais pakvietė mokinius pridėti ranką prie širdies ir pasižadėti sau bei kitiems niekada nevairuoti apsvaigusiems.
Renginio organizatoriai įvykdė savo tikslą - būsime saugūs kelyje ir saugosime vieni kitus.
Sūduvos gimnazijos trečiaklasiai Gustė Zubrickaitė, Kasparas Briedis, Edvardas Mačys, Deimantė Kulbokaitė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.