foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NUOTOLINIS MOKYMAS
Covid19 LSD
Light Brown Furniture Interior Design Business Card

Karjeros testas moksleiviams

studijos2020 1000x1000

Patyčių dėžutė

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europeerasmus

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 

Priimtų į gimnazijos klases mokinių sąrašas 2020-2021 mokslo metams

   Spalio 3 d. vyko Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas – tai jau 13 kartą vykstanti visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija. Šiemet egzaminą laikė 62 mūsų gimnazijos gimnazistai. Džiaugiuosi, kad kiekvienais metais vis daugiau mokinių prisideda prie šios puikios iniciatyvos. Konstitucijos, kaip pagrindinio šalies įstatymo, žinojimas įkvepia būti pilietiškus ir saugoti demokratines vertybes.
    Konstitucijos egzamino tema susijusi su svarbiu nepriklausomai Lietuvai įvykiu – Baltijos keliu.    Organizatoriai norėjo paminėti ne tik istorinį jubiliejų, bet ir priminti, kad esame laisvi reikšti savo nuomonę valstybei svarbiais klausimais bei kad ir nuo mūsų valios priklauso, kokia bus Lietuvos ateitis. Šiemet vyko net treji rinkimai ir du referendumai – nepriklausomi rinkimai būtent ir yra svarbiausias nepriklausomos valstybės, į kurią pradėjome eiti Baltijos keliu, simbolis. Todėl organizatorių pasirinktas šūkis „Baltijos keliu – į nepriklausomą Lietuvos valstybę!“ – artimas ir svarbus kiekvienam Lietuvos gyventojui.
   Konstitucijos egzaminą geriausiai išlaikė šie mūsų gimnazijos mokiniai: Denisa Valinčiūtė (IA), Roberta Rudminaitė (IIE). Rugilė Baliūnaitė (IIF), Inesa Leimonaitė (IIE), Greta Svirupskytė (IIIC), Milana Rakauskaitė (IIIB), Paulina Kajokaitė (IVB), Aiva Burčikaitė(IVB), Miglė Seiliūtė (IVC).
Sveikiname nugalėtojus ir linkime toliau domėtis mūsų valstybės istorija ir politika, aktyviai dalyvauti demokratinės valstybės kūrime.
                                                                           Istorijos mokytoja Marija Labačiauskienė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

atmintinė švietimo bendruomenei

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.