foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NUOTOLINIS MOKYMAS
Covid19 LSD
Light Brown Furniture Interior Design Business Card

Karjeros testas moksleiviams

studijos2020 1000x1000

Patyčių dėžutė

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europeerasmus

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 
Atgal  Nuotrauka 1/5  Pirmyn
 Marijampolės Sūduvos gimnazijoje vyko integruota lietuvių ir rusų kalbos pamoka, kurią vedė lietuvių kalbos mokytoja Kristina Rudzevičienė ir rusų kalbos mokytoja Jūratė Spūdienė. Pamokoje kviesta pasigrožėti, kaip gražiai dera dvi dažnai labiau priešinamos nei draugėn suvedamos kalbos. Pamokoje dalyvavo Marijampolės tautinių mažumų klubas „Mozaika“, bendrai veiklai jungiantis mūsų mieste gyvenančius ukrainiečius, baltarusius, azerbaidžaniečius, rusus bei kitų tautų atstovus, čia sukūrusius šeimas ir aktyviai dalyvaujančius bendruomenės gyvenime. Buvo pristatyta mūsų gimnazijos abiturientės Amandos Alesiūtės iš rusų kalbos išversta ir savarankiškai išleista knygelė – J. Lipatovos „Mergaitės“. Pamokoje rusų kalba papasakota J. Tumo - Vaižganto „Dėdžių ir dėdienių“ meilės istorija, kurią abiturientai interpretavo šokdami, skambėjo „Mozaikos“ lyriškai atliekamos dainos bei eilės rusų kalba. Pamokoje paneigta mintis, kad rusų kalba nebereikalinga, nebemadinga - ir mūsų gimnazijoje, ir Marijampolės mieste darniai bendraujama ir lietuviškai, ir rusiškai.

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

atmintinė švietimo bendruomenei

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.