foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Mano dienynas

Mano dienynas logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
unnamed

This Valentines Day Im coming clean. Will you be mine

Projektinė veikla (LT)

erasmus

DOEA INT PROUD TO BE DOING

 

logo 300x74

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

get

 

Gegužės 7 dieną Basanavičiaus aikštėje Sūduvos gimnazijos IE klasės mokiniai dalyvavo Jungtinių Tautų saugaus eismo savaitės renginyje „Saugok gyvybes“. Dėkojame LAS, Marijampolės savivaldybės vyriausiojo policijos komisariato ir visuomenės sveikatos biuro darbuotojams už autoįvykio inscenizaciją, pirmos pagalbos suteikimo mokymus, saugos diržų simuliatoriaus demonstravimą. Mokiniai realiai galėjo išbandyti ir įvertinti saugos diržų reikšmę kritinėse situacijose, gaivinti žmogų išoriniais automatiniais širdies defibriliatoriais, skirtais gaivinti staigios mirties atveju. Šis prietaisas padeda atkurti širdies ritmą dar iki atvykstant medikams. Ir – svarbiausia – juo gali naudotis kiekvienas, net ir neturintis medicininio išsilavinimo. Tikimės, kad gautos žinios padės mokiniams saugoti ne tik save, bet ir esant reikalui ryžtingai imtis veiksmų gelbstint kitų žmonių gyvybes

Draugai

 

new logo IL 254x75

naujausias1

 

Be pavadinimo

Sveikatiada logo PNG

Chrestomatija baner

logoLDK istorija

small tinklas

 

musu pinigai

EMP sugedo 210x105

GPIS

ibtywb2

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.