Mano dienynas logoDienyno adminstratorius -

DOEA INT PROUD TO BE DOING

logo 300x74

nerukysiu logo

Visą savaitę Sūduvos gimnazijoje lietuvių kalbos mokytojos ( V. Gurevičienė, K. Rudzevičienė, D. Bučinskienė, R. Benevičienė, Dž. Gaižauskienė, L. Kraukšlienė, V. Zabilevičienė, J. Vosylienė) su savo mokiniais dalyvavo įvairiose veiklose.
  • Pirmiausia lietuvių kalbos kabinetai buvo papuošti mokinių kurtais plakatais apie Vaižgantą.
  • Gražiai rašantys mokiniai savo jėgas išbandė dailyraščio konkurse ir perrašė ištrauką iš Vaižganto apysakos ,,Dėdės ir dėdienės“.
       I vietos laimėtojai: Gabija Valiukevičiūtė, I F; Estela Motiejūnaitė, I E; Gustė Zubrickaitė, II A ; Iveta Ragauskaitė, II C; Inesa Brokaitė, III D; Deimantė Petrauskaitė, III E; Evelina Venciūtė, IV B; Rapolas Čiuteikis, IV E.
       II vietos nugalėtojos: Vasarė Rudvalytė, I E; Deimantė Keršulytė, I F; Rugilė Jurgelaitytė, II B ; Beatričė Klimaitė, II C; Akvilė Vasiliauskaitė, III C; Emilija Riklickaitė, III F; Aida Balčiūnaitė, IV B ; Miglė Daugirdaitė, IV B .
       III vietos nugalėtojos: Samanta Baltrušaitytė, I E; Justina Jakimavičiūtė, I F;Gustė Kilinskaitė, II A ; Goda Tamulynaitė, II A ; Aušra Andriukaitytė, III A; Karolina Rutkauskaitė, III E; Diana Deltuvaitė, IV G.
  • Pareigingi, kūrybingi mokiniai sudalyvavo tvarkingiausio sąsiuvinio konkurse.
     I vietos laimėtojos: Agnė Kričenaitė, I F ; Deimantė Keršulytė; I F Gustė Kilinskaitė, II A; Aistė Drūtytė, II C ;Inesa Brokaitė, III D ;Vaida Abramavičiūtė, III D ; Saulė Bielevičiūtė, IV D; Indrė Balaikaitė, IVC.
       II vietos laimėtojos: Roberta Rudminaitė, I E; Vasarė Rudvalytė, I E; Greta Svirupskytė, II C; Rugilė Jurgelaitytė, II B; Aiva Burčikaitė, III B; Džestina Galinskaitė, III C; Lorita Zurzaitė, IV C; Evelina Paškevičiūtė, IV F.
       III vietos nugalėtojos: Nerita Lumšytė, I F; Gabija Valasevičiūtė, I D; Gabrielė Senavaitytė, 2 B; Karolina Rutkauskaitė, III E; Ugnė Šapalaitė, IV C; Evelina Venciūtė, IV B.
  • Mokytoja V. Gurevičienė suorganizavo Protmūšį, kuriame savo žinias apie Vaižgantą demonstravo III ir IV klasių mokinių komandos.
  • Savaitės pabaigoje dauguma mokinių dalyvavo nacionaliniame diktante ir pasitikrino savo rašybos bei skyrybos žinias.
           Visų renginių veiklas vainikavo atvira lietuvių kalbos pamoka, kurią vedė mokytoja J. Vosylienė. Pamokoje ,,Deimančiukai aplink mus...“ klausėmės Antano Miškinio ,,Eilėraščio apie kanauninką Tumą“ (skaitė Arnoldas Ambrasas), žiūrėjome mokytojos Dž. Gaižauskienės mokinių sukurtą filmuką apie Vaižgantą, mokinys Matas Radzevičius meniškai perskaitė ištrauką iš apysakos ,,Dėdės ir dėdienės“, mokytojos V. Gurevičienės mokiniai pasakojo anekdotus apie žymų rašytoją. Taip pat buvo paskelbti įvairių savaitę vykusių konkursų nugalėtojai.
           Tokios veiklos paskatino mokinius pasidomėti Vaižganto, mūsų žymaus rašytojo ir visuomeninko, gyvenimu, kūryba bei suteikė galimybių paieškoti kūrybingų jaunų žmonių Sūduvos gimnazijoje.Gimnazijos mokinių komanda atstovaus mūsų mokyklai Marijampolės mieste organizuojamame renginyje, skirtame J. Tumo - Vaižganto jubiliejui.
                                                                    Lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Vosylienė

logoLDK istorija

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.