foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europeerasmus

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 

 

tevu diena19

Atgal  Nuotrauka 1/3  Pirmyn

   Minint 29-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines, kovo 7-8 dienomis mūsų gimnazija dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS. Dvi dienas veikė mokinių ir mokytojų kūrybinės dirbtuvės „Geltona, žalia, raudona“, kuriose buvo galima kiekvienam pasigaminti tautinius aksesuarus, trispalves apyrankes, raktų pakabukus, kurie ir dabar puošia daugelio mokinių asmeninius daiktus. Nepriklausomybės atkūrimo metines gimnazistai ir mokytojai paminėjo pasipuošę Lietuvos valstybinės vėliavos spalvų – geltonos, žalios, raudonos - rūbais, diskutavo , kuo svarbi Kovo 11-oji jaunimui, dalyvavo įvairiose pažintinėse veiklose: „ Ar žinai, kad...?“, „ 64 langeliai šachmatų lentoje“, „ Išmanusis istorijos žinovas“, kur galėjo laimėti ir saldžių prizų. Labiausiai mokiniams patiko „Pabėgimų kambarys“, kuriame atliko įdomias istorines užduotis ir „išgelbėjo (išlaisvino)“ Lietuvą.
         Šventės kulminacija buvo mokyklos kieme mokinių sukurtas GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS bei nuskambėjęs Lietuvos Respublikos himnas.
         Džiugu, jog mūsų gimnazijos mokiniai noriai ir aktyviai įsitraukė į visas veiklas, pasitikrino savo žinias apie Lietuvą, įrodė, kad žino, kodėl esame laisvi ir kodėl reikia branginti laisvę.
                                                                                         Istorijos mokytoja M. Labačiauskienė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.