logo3europeerasmus

tevu diena19

Atgal  Nuotrauka 1/3  Pirmyn

Minint 29-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines, kovo 7-8 dienomis mūsų gimnazija dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS. Dvi dienas veikė mokinių ir mokytojų kūrybinės dirbtuvės „Geltona, žalia, raudona“, kuriose buvo galima kiekvienam pasigaminti tautinius aksesuarus, trispalves apyrankes, raktų pakabukus, kurie ir dabar puošia daugelio mokinių asmeninius daiktus. Nepriklausomybės atkūrimo metines gimnazistai ir mokytojai paminėjo pasipuošę Lietuvos valstybinės vėliavos spalvų – geltonos, žalios, raudonos - rūbais, diskutavo , kuo svarbi Kovo 11-oji jaunimui, dalyvavo įvairiose pažintinėse veiklose: „ Ar žinai, kad...?“, „ 64 langeliai šachmatų lentoje“, „ Išmanusis istorijos žinovas“, kur galėjo laimėti ir saldžių prizų. Labiausiai mokiniams patiko „Pabėgimų kambarys“, kuriame atliko įdomias istorines užduotis ir „išgelbėjo (išlaisvino)“ Lietuvą.
         Šventės kulminacija buvo mokyklos kieme mokinių sukurtas GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS bei nuskambėjęs Lietuvos Respublikos himnas.
         Džiugu, jog mūsų gimnazijos mokiniai noriai ir aktyviai įsitraukė į visas veiklas, pasitikrino savo žinias apie Lietuvą, įrodė, kad žino, kodėl esame laisvi ir kodėl reikia branginti laisvę.
                                                                                         Istorijos mokytoja M. Labačiauskienė

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.