logo3europeerasmus

tevu diena19

Kovo 7d. Sūduvos gimnazijos IIC klasės mokiniai lankėsi Marijampolės Petro Armino progimnazijoje. Buvo pristatytas bendras Sūduvos gimnazijos ir Petro Armino progimnazijos projektas ,,Graži ta mūsų lietuvių kalba“, skirtas Petro Armino mokyklos vardo 90-iui paminėti. Džiugu, kad pavyko įgyvendinti užsibrėžtus tikslus ugdyti meilę bei pagarbą gimtajai kalbai, prisiminti kalbos puoselėtojus, branginti jų atminimą bei skatinti miesto mokyklų bendradarbiavimą. Mūsų gimnazistai surinko medžiagą apie Petrą Arminą -Trupinėlį, aplankė muziejų, kapavietę, sukūrė bei įgarsino filmą.

Dėkojame IIC klasės gimnazistams Martynui Stravinskui, Mangirdui Puidai, Lukui Šitkauskui, Gretai Svirupskytei bei jų lietuvių kalbos mokytojai Dž. Gaižauskienei.

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.