foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Patyčių dėžutė

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europeerasmus

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 

 

     Vasario 5 dieną mūsų gimnazijoje svečiavosi lektorius Artūras Šiukšta. Klaipėdietis garsus visoje šalyje vykdoma alkoholio, rūkymo, narkotinių medžiagų vartojimo prevencija. Jis I, II klasių gimnazistams skaitė paskaitą ,,Kibernetinės priklausomybės“ apie šiomis dienomis ypač aktualią problemą – priklausomybę nuo kompiuterių ir telefonų. Apgailestavo, kad šiandieninė visuomenė praranda ryšį su kitais žmonėmis, mažai bendraujama su šeimos nariais, nes didelę laiko dalį praleidžia prie išmaniųjų įrenginių. A. Šiukšta akcentavo, kad jaunimui būtina gelbėtis nuo priklausomybių, jog būtų galima išvengti skaudžių pasekmių. Pasiūlė būdų, kaip užkirsti kelią įvairioms ligoms ir kaip leisti laiką su draugais bei artimaisiais, kad jis būtų visavertis.

Lietuvių kalbos mokytoja Reda Benevičienė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.