foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Patyčių dėžutė

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europeerasmus

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 
 Puoselėti mokinių širdyse gerumo daigelius, dovanoti šilumą vaikų globos namuose augantiems vaikams mūsų gimnazijoje jau seniai tapo tradicija. Tačiau idėja aplankyti senelių globos namuose gyvenančius senolius, pradžiuginti juos savo artumu ir jaunatvišku ryžtu, vienais metais atgyja, kitais užgęsta. Dovanoti kalėdinio laukimo džiaugsmą seneliams šiais metais nusprendė IG klasės mokinių grupelė. Nustebino mergaičių iniciatyvumas, kūrybiškumas, ruošiantis gerumo akcijai.
 Kartu su seneliais praleista popietė gerumo akcijoje „Sušildykim senelių širdis“ Šv. Marijos globos namuose atskleidė mūsų gimnazijos mokinių nuoširdumą, atjautą, empatiją tiems žmonėms, kuriems šių jausmų labiausiai reikia. Šiluma, nuoširdžiu bendravimu praleista popietė virto mažu stebuklu visiems laukiant šv. Kalėdų.
Socialinė pedagogė Dalia Lodienė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.