foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Patyčių dėžutė

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europeerasmus

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 
 
Tradicija tapusi Gerumo akcija vaiko tėviškės namuose šiais metais vyko gruodžio 13 d. Mokinių priešsmurtinė grupė, lydima socialinės pedagogės Dalios Lodienės, padovanojo daug džiaugsmo, šiltų emocijų be tėvų meilės ir dėmesio augantiems vaikams.
 Popietėje visi kartu smagiai leidome laiką: žaidėme, minėme mįsles, deklamavome eilėraščius, piešėme kalėdinius piešinius. Visi noriai dalyvavo mūsų pasiūlytose veiklose. Už aktyvumą, įsitraukimą į veiklas vaiko tėviškės ugdytinius apdovanojome pačių paruoštais prizais: saldžiais kepiniais, spalvotomis apyrankėmis.
 Gerumo akcijoje patyrėme daug teigiamų emocijų: nuoširdumo, jautrumo. Supratome, jog čia augantys vaikai yra kaip viena didelė šeima. Joje vyrauja pagalba, draugiškumas, vienas kito supratimas. Vaikai geba dirbti komandoje, išklausyti ir išgirsti vieni kitus.
Ainė Liūtaitė, IIIE klasė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.