foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Patyčių dėžutė

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europeerasmus

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 

Sūduvos komanda užėmė III vietą

 Gruodžio 8d. LR Seime vyko respublikinis konkursas, kurio tikslai atskleisti modernios Lietuvos valstybės idėjos raidą, politinės minties lūžį ir paskatinti jaunąją kartą domėtis Lietuvos valstybės atkūrimo istorija. 
 Konkurso organizatoriai LR Seimo Valstybės atminties komisija, LR Seimo kanceliarija ir Lietuvos istorijos mokytojų asociacija. Renginyje dalyvavo 21 komanda iš įvairių Lietuvos gimnazijų.
 Mūsų gimnaziją atstovavo dvi komandos, kurios pateko į geriausiųjų dešimtuką. Sūduvos II-oji komanda (trečių gimnazijos klasių mokiniai: Deividas Šliokaitis, Roberta Nevieraitė, Indrė Valiukaitė, Paulina Čingaitė ir Paulius Mačiunskas) pasirodė ypač šauniai ir užėmė III vietą.
 Džiaugiuosi visais dalyvavusiais mokiniais, kurie daug mokėsi, ruošėsi ir gebėjo puikiai pademonstruoti savo žinias. O po įtemptos dienos Seime buvo labai smagu pasivaikščioti po Kalėdinį Vilnių ir aplankyti Valdovų Rūmų muziejų.
Mokytoja Vaida Pituškienė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.