foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Mano dienynas

Mano dienynas logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas

Microsoft teams

1200px Microsoft Office Teams 2018present.svg

Microsoft teams administratorius -
Justinas Deveikis
unnamed

This Valentines Day Im coming clean. Will you be mine

Projektinė veikla (LT)

erasmus

DOEA INT PROUD TO BE DOING

 

logo 300x74

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

get

 

2017 m. vasario 2 dieną Sūduvos gimnazijos mokinių grupelė, suburta socialinės pedagogės Dalios Lodienės, lankėsi Marijampolės savivaldybės administracijoje. Atvykusius savivaldybės fojė mokinius šiltai pasitiko Viešųjų ryšių tarnybos vyriausioji specialistė Danguolė Micutienė. Specialistės buvom palydėti į posėdžių salę, kur Marijampolės savivaldybės administracijos veiklą pristatė Marijampolės savivaldybės mero pavaduotoja Irena Lunskienė, mero padėjėjas, buvęs seimo narys Albinas Mitrulevičius, administracijos direktorius Sigitas Valančius.
 Jie labai maloniai papasakojo apie mūsų miestą, organizuojamus renginius, vykdomus projektus, bendradarbiavimą su kitų šalių miestais. Taip pat išgirdome nemažai informacijos apie savivaldybės veiklą, ateities planus mūsų mieste, apie šiuo metu bei ateityje paklausias profesijas. Vėliau apsilankėme savivaldybės mero, administracijos direktoriaus kabinetuose bei kitas pareigas einančių žmonių kabinetuose, pamatėme, kokiomis sąlygomis jie dirba ir kokia veikla užsiima.
 Mes nuoširdžiai dėkojame savivaldybės administracijai už įdomią, vertingą ekskursiją, nuoširdų bendravimą ir priėmimą. Labai džiaugėmės apsilankę miesto savivaldybėje ir iš arti ją pažinę.
 Už suteiktą pagalbą ir tarpininkavimą, derinant ekskursijos organizavimą, iš visos širdies dėkojame Švietimo skyriaus vyriausiajai specialistei Laimutei Jakevičienei.
Evelina Paškevičiūtė, 2F kl

Draugai

 

new logo IL 254x75

naujausias1

 

Be pavadinimo

Sveikatiada logo PNG

Chrestomatija baner

logoLDK istorija

small tinklas

 

musu pinigai

EMP sugedo 210x105

GPIS

ibtywb2

© 2021 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.