foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NUOTOLINIS MOKYMAS
Covid19 LSD
Light Brown Furniture Interior Design Business Card

Karjeros testas moksleiviams

studijos2020 1000x1000

Patyčių dėžutė

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europeerasmus

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 
 

2017 m. vasario 2 dieną Sūduvos gimnazijos mokinių grupelė, suburta socialinės pedagogės Dalios Lodienės, lankėsi Marijampolės savivaldybės administracijoje. Atvykusius savivaldybės fojė mokinius šiltai pasitiko Viešųjų ryšių tarnybos vyriausioji specialistė Danguolė Micutienė. Specialistės buvom palydėti į posėdžių salę, kur Marijampolės savivaldybės administracijos veiklą pristatė Marijampolės savivaldybės mero pavaduotoja Irena Lunskienė, mero padėjėjas, buvęs seimo narys Albinas Mitrulevičius, administracijos direktorius Sigitas Valančius.
 Jie labai maloniai papasakojo apie mūsų miestą, organizuojamus renginius, vykdomus projektus, bendradarbiavimą su kitų šalių miestais. Taip pat išgirdome nemažai informacijos apie savivaldybės veiklą, ateities planus mūsų mieste, apie šiuo metu bei ateityje paklausias profesijas. Vėliau apsilankėme savivaldybės mero, administracijos direktoriaus kabinetuose bei kitas pareigas einančių žmonių kabinetuose, pamatėme, kokiomis sąlygomis jie dirba ir kokia veikla užsiima.
 Mes nuoširdžiai dėkojame savivaldybės administracijai už įdomią, vertingą ekskursiją, nuoširdų bendravimą ir priėmimą. Labai džiaugėmės apsilankę miesto savivaldybėje ir iš arti ją pažinę.
 Už suteiktą pagalbą ir tarpininkavimą, derinant ekskursijos organizavimą, iš visos širdies dėkojame Švietimo skyriaus vyriausiajai specialistei Laimutei Jakevičienei.
Evelina Paškevičiūtė, 2F kl

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

atmintinė švietimo bendruomenei

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.