DOEA INT PROUD TO BE DOING

logo 300x74

nerukysiu logo

reasmus

Viena pirmųjų projekto užduočių - projekto logotipo kūrimas. Šiame konkurse buvo pakviesti dalyvauti visi norintys. Tam, kad mokiniams būtų aiškiau, gimnazijos dailės mokytoja L. Žaliauskienė parengė skaidres, kuriose apibūdino logotipui keliamus reikalavimus, projekto raktinius žodžius, pateikė logotipų pavyzdžių, taip integruodama projekto veiklas ir į ugdymo procesą. Konkurso dalyviai turi pateikti savo darbus iki gruodžio 20d. konkurso komisijai (Erasmus+ projekto dalyviai), kuri nuspręs, kuris logotipas yra verčiausias dalyvauti kitame etape - Erasmus+ projekto „Mokinių dalyvavimas Europos mokyklose: kiek demokratiškos yra mūsų mokyklos mokiniams Europoje?“  pagrindinio logotipo konkurse.

logoLDK istorija

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.