DOEA INT PROUD TO BE DOING

DOEA INT PROUD TO BE DOING

logo 300x74

nerukysiu logo

Marijampolės Sūduvos gimnazijos IG klasės mokinė Alvija Andriukaitytė, paklausta, kuo ypatinga DofE programa ir dėl ko verta mokiniams joje dalyvauti, sakė, jog DofE programa jai padėjo geriau pažinti save, jog vykdydama programą suprato, kokios veiklos jai patinka, o kokios ne. Taip pat Alvija susipažino su daugybe naujų žmonių, kurie jai ir dabar padeda tobulėti.
 Alvija, praėjusiais mokslo metais dar besimokydama J.Totoraičio progimnazijoje ir būdama 8 klasėje, sėkmingai dalyvavo ir baigė DofE programą bei pasiekė bronzos lygį. Šių metų rugsėjo 24 d. viešbutyje „Pirklių namai“ Alvijai buvo įteiktas DofE programos apdovanojimas – bronzos ženklelis.
Sveikiname Alviją, linkime ir toliau dalyvauti programoje, gerąja patirtimi dalytis su gimnazijos bendruomene, toliau eiti jau išbandytu keliu ir siekti aukštesnio lygio apdovanojimų.
Socialinė pedagogė Dalia Lodienė

logoLDK istorija

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.