foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

erasmus
DOEA INT PROUD TO BE DOING
European Solidarity Corps News Item Image 900X273

Mano dienynas

Mano dienynas logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
unnamed

This Valentines Day Im coming clean. Will you be mine

Projektinė veikla (LT)

erasmus

DOEA INT PROUD TO BE DOING

 

logo 300x74

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

get

 Marijampolės Sūduvos gimnazijos IG klasės mokinė Alvija Andriukaitytė, paklausta, kuo ypatinga DofE programa ir dėl ko verta mokiniams joje dalyvauti, sakė, jog DofE programa jai padėjo geriau pažinti save, jog vykdydama programą suprato, kokios veiklos jai patinka, o kokios ne. Taip pat Alvija susipažino su daugybe naujų žmonių, kurie jai ir dabar padeda tobulėti.
 Alvija, praėjusiais mokslo metais dar besimokydama J.Totoraičio progimnazijoje ir būdama 8 klasėje, sėkmingai dalyvavo ir baigė DofE programą bei pasiekė bronzos lygį. Šių metų rugsėjo 24 d. viešbutyje „Pirklių namai“ Alvijai buvo įteiktas DofE programos apdovanojimas – bronzos ženklelis.
Sveikiname Alviją, linkime ir toliau dalyvauti programoje, gerąja patirtimi dalytis su gimnazijos bendruomene, toliau eiti jau išbandytu keliu ir siekti aukštesnio lygio apdovanojimų.
Socialinė pedagogė Dalia Lodienė

DOEA INT PROUD TO BE DOING

Nuo 2020 m. rugsėjo mėn. Marijampolės Sūduvos gimnazija įgyvendina „The Duke of Edinburgh's International Award" (DofE) tarptautinę programą, su tikslu sudaryti sąlygas kryptingam sąmoningos ir kūrybingos asmenybės ugdymui.
DofE programa - tai iš Edinburgo atkeliavusi asmeninio augimo programa, Lietuvoje nuo 2006 metų sėkmingai įgyvendinama organizacijose dirbančiose su 14 – 24 metų jaunimu.
Marijampolės Sūduvos gimnazijoje, taikydami šią programą, mes skatiname mokinių asmeninių, socialinių kompetencijų ugdymą.
Nauda dalyviams
Dalyvaudami DofE apdovanojimų programoje jaunuoliai išsikelia individualius asmeninio tobulėjimo tikslus ir savo laisvalaikiu siekia jų. Mūsų gimnazijoje programą vykdo technologijų mokytoja Alma Čeplinskienė, geografijos mokytoja Danguolė Balkauskienė ir socialinė pedagogė Dalia Lodienė, veiklą koordinuoja socialinė pedagogė Dalia Lodienė. Skirtas apmokytas DofE vadovo pagrindinis tikslas yra padėti jaunuoliui drauge įvertinti jo pokyčius bei išmokti nepalūžti padarius klaidas.
Programa pagal amžių yra išskirstoma į tris pagrindinius lygius (bronzos, sidabro ir aukso), kuriuos įgyvendinus gaunamas įgūdžių ir nuopelnų įvertinimo sertifikatas kartu su lygio ženkleliu. Šios programos sertifikatas yra pripažįstamas tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse.
Dalyvaujant DofE programoje dalyviui suteikiamos galimybės:
• Susirasti naujų draugų;
• Mokytis tolerancijos savo komandos draugų atžvilgiu;
• Išmėginti veiklas, kurių dar nėra mėginę;
• Geriau susipažinti su savo stiprybėmis ir silpnybėmis;
• Patirti nuotykių;
• Pasiruošti tolimesniems savo gyvenimo etapams;

DofE apdovanojimai yra ypatingai vertinami darbdavių, nes parodo jaunuolių gebėjimą motyvuoti save, mokytis iš patirties bei efektyviai planuoti savo veiklą.
Susidomėjai DofE programa?
Susisiek su programos vadovais Sūduvos gimnazijoje:
Technologijų mokytoja Alma Čeplinskiene (152 kab.)
Socialine pedagoge Dalia Lodiene (110 kab.)

Plačiau apie programą Lietuvoje: www.dofe.lt
Plačiau apie programą Pasaulyje: www.intaward.org

Draugai

 

new logo IL 254x75

naujausias1

 

Be pavadinimo

Sveikatiada logo PNG

Chrestomatija baner

logoLDK istorija

small tinklas

 

musu pinigai

EMP sugedo 210x105

GPIS

ibtywb2

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.