Marijampolės Sūduvos gimnazijos PIT (profesinio informavimo taškas) – vieta, kurioje teikiamos profesinio informavimo paslaugos. PIT yra gimnazijos skaitykloje, 238 kab., darbo laikas 8.00-16.00 val. (pirmadieniais-penktadieniais).
PIT TIKSLAS – Ugdyti moksleivių gebėjimus, socialinį aktyvumą ir atsakomybę planuojant savo profesinę karjerą. Teikti kokybiškas ir aktualias profesinio informavimo paslaugas, atsižvelgiant į individualius asmenybės polinkius.
UŽDAVINIAI:
  • Kaupti informaciją apie profesijas, mokymo įstaigas, mokymosi sąlygas bei įsidarbinimo galimybes.
  • Teikti žinias mokiniams, mokytojams, tėvams apie profesijų ypatumus, reikalavimus, įsigijimo galimybes.
  • Padėti mokiniams orientuotis profesijų pasaulyje, naudotis internetinėmis svetainėmis.
  • Padėti mokiniams pažinti save ir įsivertinti asmenines savybes ir gebėjimus karjeros planavimo srityje.
  • Tirti ir analizuoti profesinio informavimo ir orientavimo veiklos rezultatus. Tobulinti veiklą, koreguoti tikslus ir uždavinius.
  • Bendrauti ir bendradarbiauti su socialiniais partneriais, teikiančiais profesinio informavimo paslaugas.

Skaityti daugiau...

Skirkite 1,2% nuo GPM

logoLDK istorija

© 2021 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.