Mano dienynas logoDienyno adminstratorius -

DOEA INT PROUD TO BE DOING

logo 300x74

nerukysiu logo

1. Priėmimą į gimnaziją mokytis pagal akredituotą vidurinio ugdymo programą ir pagrindinio ugdymo programos antrąją dalį vykdo gimnazijos direktorius.

2. Tėvų (globėjų) prašymai dėl dukros/sūnaus priėmimo į gimnaziją pateikiami gimnazijos direktoriaus vardu ir registruojami vadovaujantis gaunamų dokumentų registravimo tvarka.

3. Į gimnaziją mokytis pagal pagrindinio ugdymo programos antrąją dalį pirmumo teise priimami mokytis pageidaujantys asmenys, gyvenantys mokyklai priskirtoje aptarnavimo teritorijoje. Tėvų (globėjų, rūpintojų) ir vaikų pageidavimu į mokyklą gali būti priimti mokiniai, negyvenantys mokyklos aptarnavimo teritorijoje ar gyvenantys gretimoje savivaldybėje, pagal prašymo padavimo datą ar, jei neįmanoma patenkinti visų prašymų, atsižvelgiant į turimus mokymosi pasiekimus.

4. Gimnaziją mokytis pagal vidurinio ugdymo programą asmenys renkasi patys. Jei norinčiųjų yra daugiau nei laisvų mokymosi vietų, pirmiausia priimami asmenys atsižvelgiant į jų pageidavimą tęsti dalykų, dalykų modulių, kurių buvo pradėję mokytis pagal pagrindinio ugdymo programos antrąją dalį, mokymąsi pagal vidurinio ugdymo programą ir mokymosi pasiekimus (pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo įvertinimus, metinius įvertinimus, atliktus projektinius darbus, mokinio sukauptą darbų aplanką ar kitus mokymosi pasiekimų vertinimus).

5. Tėvų (globėjų, rūpintojų) prašymai priimami gimnazijos raštinėje nuo vasario 1 d. iki birželio 25 d.

6.  Klasėse esant laisvų vietų, priėmimas gali būti pratęsiamas iki rugpjūčio 25 d.

7.  Priimtų į gimnaziją mokinių sąrašai skelbiami liepos 1 d., o konkrečių klasių sąrašai- rugpjūčio 25 d.

8.Specialiųjų poreikių vaikai, gyvenantys Marijampolės savivaldybės tarybos nustatytoje aptarnavimo teritorijoje, priimami į gimnaziją ugdytis kartu su kitais vaikais visiškos integracijos forma.

9. Mokiniai, pareiškę norą mokytis gimnazijoje, turi pateikti šiuos dokumentus: a) tėvų (globėjų, rūpintojų) prašymą mokytis pagal pasirinktą ugdymo programą, ; b) pažymėjimą apie mokymosi pasiekimus ankstesnėje mokykloje; c) gimimo liudijimo kopiją; d) 2 nuotraukas; e) medicinos pažymą.

10. Prašyme nurodomi tikslūs duomenys apie tėvų darbovietę, gyvenamąją vietą ir telefono numeris, elektroninio pašto adresas. Neturintys savo telefono, nurodo kitų asmenų telefono numerį, kad esant skubiems nenumatytiems atvejams (vaiko liga, nelaimingas atsitikimas ir pan.) galima būtų susisiekti.

11. Mokiniai, pageidaujantys mokytis gimnazijos III klasėje, privalo pristatyti mokyklos išduotą pažymą apie pasiektą užsienio kalbų (I ir II) gebėjimų lygį (A1, A2, B1). Mokiniui, neturinčiam tokios pažymos, lygio nustatymo testą organizuoja gimnazija nustatyta tvarka.

12.  Iš užsienio atvykę (grįžę) asmenys, neturintys mokymosi pasiekimų ar išsilavinimo dokumentų, į gimnaziją priimami po to, kai gimnazija atlieka jų užsienyje įgyto pagrindinio ir/ar  vidurinio mokslo programos dalies vertinimą. Esant reikalui ir galimybėms, gimnazija sudaro sąlygas moksleiviui likviduoti mokymosi spragas ir atsiskaityti.

13.  Gimnazija su visais naujai priimtais mokiniais pasirašo mokymo sutartis.

2021-2022 moklo metams prašymus tėvai gali pildyti elektronine forma, kurią atsisiųsti galite čia ( atsisiųsti PRAŠYMAS  499 4997293 pdf file icon png transparent png PRAŠYMAS).

Skirkite 1,2% nuo GPM

logoLDK istorija

© 2021 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.