foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Mano dienynas

Mano dienynas logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas

Microsoft teams

1200px Microsoft Office Teams 2018present.svg

Microsoft teams administratorius -
Justinas Deveikis
unnamed

This Valentines Day Im coming clean. Will you be mine

Projektinė veikla (LT)

erasmus

DOEA INT PROUD TO BE DOING

 

logo 300x74

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

get

 20201017 144508

Spalio 16 dieną Maironio lietuvių literatūros muziejaus rengiamas tradicinis Respublikinis moksleivių skaitovų konkursas, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos abiturientė Greta Svirupskytė (mokytoja K. Rudzevičienė), tapo ir lietuvių kalbos savaitės gimnazijoje pradžia. Mokinė kartu su 50 kitų Lietuvos moksleivių skaitė savo pasirinktus kūrinius komisijai (Greta pasirinko skaityti P. Širvio eilėraštį „Nuodėmė – ne dėmė” bei Anos Frank „Dienoraščio” ištrauką) , o žiūrovai, renginio svečiai, galėjo stebėti pasirodymų transliaciją atskirai nuo dalyvių. Visada įdomu dalyvauti renginiuose už gimnazijos ribų, nes tai galimybė praplėsti akiratį, pasimatuoti savo ūgtį, pademonstruoti savo gebėjimus bei pasisemti patirties.

20201017 134230

Skirkite 1,2% nuo GPM

Draugai

 

new logo IL 254x75

naujausias1

 

Be pavadinimo

Sveikatiada logo PNG

Chrestomatija baner

logoLDK istorija

small tinklas

 

musu pinigai

EMP sugedo 210x105

GPIS

ibtywb2

© 2021 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.