Mano dienynas logoDienyno adminstratorius -

DOEA INT PROUD TO BE DOING

logo 300x74

nerukysiu logo

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet nemažas gimnazistų būrelis dalyvavo Jaunųjų filologų konkurse. Labai džiaugiamės, kad Sūduvos gimnazijoje yra kūrybingų, originalių mokinių bei šlovės aukštumas pasiekti padedančių jų mokytojų. Konkurse III vietas užėmė Vaida Abramavičiūtė, IV D kl. (poezijos sekcija, mokytoja J. Vosylienė), Digna Jankevičiūtė, IV E kl. (vertimų sekcija, mokytoja V. Gurevičienė). II vietas užėmė Paulina Kajokaitė, IV B kl. (vertimų sekcija, mokytojos Virginija Zabilevičienė ir Inga Jurčikonytė - Kaminskienė) ir Miglė Seiliūtė, IV C kl. (vertimų sekcija, mokytojos Daiva Bučinskienė ir Inga Jurčikonytė – Kaminskienė). Garbingą I vietą ir galimybę mūsų gimnazijai atstovauti šalies etape laimėjo Rugilė Baliūnaitė, II F kl. (poezijos sekcija, mokytoja Laimutė Kraukšlienė).
Sveikiname Godą Mariją Steponavičiūtę, IVA klasės mokinę, lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje laimėjusią III vietą!
     Sveikiname laimėjusias mokines bei jų mokytojas!
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Reda Benevičienė

Skirkite 1,2% nuo GPM

logoLDK istorija

© 2021 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.