Mano dienynas logoDienyno adminstratorius -

DOEA INT PROUD TO BE DOING

logo 300x74

nerukysiu logo

Sūduvos gimnazijos istorijos mokytojas Saulius Pituška sutelkė mokinių komandą dalyvauti nacionaliniame mokinių konkurse „Praeities stiprybė – dabarčiai“ su šūkiu „Pažink laisvę!” Konkursą organizavo profesionali jungtinė komanda iš Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos bei Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto atstovų. Tai nacionalinis moksleivių konkursas, kvietęs netradiciškai bei kūrybiškai pažinti savo krašto Laisvės istoriją bei derinant tiriamuosius bei kūrybinius įgūdžius pažinti sudėtingus, bet kartu nepaprastai įdomius ir įkvėpiančius, Lietuvos Laisvės kovų įvykius, asmenybes ar jų įamžinimo būdus.
Kūrybinės – tiriamosios užduoties įgyvendinimo principai rėmėsi paprasta „formule“ – surask – pažink – atskleisk – papasakok!
Dėmesio!  Pirmojo konkurso etapo nugalėtojai!

Į TOP10 pateko:
  1. Alytaus Putinų gimnazija
  2. Ignalinos r. Vidiškių gimnazija
  3. Marijampolės Sūduvos gimnazija – VALIO!!!
  4. Molėtų r. Suginčių pagrindinė mokykla
  5. Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija
  6. Radviliškio Lizdeikos gimnazija
  7. Radviliškio r. Baisogalos gimnazija
  8. Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija
  9. Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija
  10. VIMS - Vilnius International Meridian School
Marijampolės Sūduvos gimnazijos I G klasė ( auklėtoja Greta Žukauskaitė) konkurse "2021 metais linkiu Lietuvai, kad... " tarp 60 respublikos mokyklų laimėjo I vietą!
Gimnaziją pasiekė prizai.
1gr
2gr

20201017 144508

Spalio 16 dieną Maironio lietuvių literatūros muziejaus rengiamas tradicinis Respublikinis moksleivių skaitovų konkursas, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos abiturientė Greta Svirupskytė (mokytoja K. Rudzevičienė), tapo ir lietuvių kalbos savaitės gimnazijoje pradžia. Mokinė kartu su 50 kitų Lietuvos moksleivių skaitė savo pasirinktus kūrinius komisijai (Greta pasirinko skaityti P. Širvio eilėraštį „Nuodėmė – ne dėmė” bei Anos Frank „Dienoraščio” ištrauką) , o žiūrovai, renginio svečiai, galėjo stebėti pasirodymų transliaciją atskirai nuo dalyvių. Visada įdomu dalyvauti renginiuose už gimnazijos ribų, nes tai galimybė praplėsti akiratį, pasimatuoti savo ūgtį, pademonstruoti savo gebėjimus bei pasisemti patirties.

20201017 134230

Toma Karnisinaite III vieta kurybinis namų darbas

Toma Karnišinaitė III vieta (olimpiados užduotis)

Kovo 4 dieną Marijampolės Meno mokykloje vyko dailės olimpiados Marijampolės savivaldybės etapas. Šiais metais Lietuvos mokinių dailės olimpiados tema - ,,Lietuvos raudonoji knyga“. Olimpiadoje dalyvavo dvi mūsų gimnazijos moksleivės Toma Karnišinaitė ir Roberta Rudminaitė, atlikusios puikius kūrybinius namų darbus ir įveikusios olimpiados užduotis. Toma Karnišinaitė laimėjo III vietą. Sveikiname moksleivę bei jos mokytoją Loretą Žaliauskienę.

Skaityti daugiau...

Kaip ir kasmet, vasario mėnesį vyko Marijampolės savivaldybės technologijų olimpiada. Mūsų gimnazijos moksleivės puikiai pasirodė ir laimėjo prizines vietas. Tai Vaida Abramavičiūtė (I vieta), Inesa Brokaitė (II vieta), Lina Meškelevičiūtė (III vieta), Aura Šulcaitė (III vieta).

Sveikiname laimėjusias mokines bei jų mokytoją Almą Čeplinskienę.

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet nemažas gimnazistų būrelis dalyvavo Jaunųjų filologų konkurse. Labai džiaugiamės, kad Sūduvos gimnazijoje yra kūrybingų, originalių mokinių bei šlovės aukštumas pasiekti padedančių jų mokytojų. Konkurse III vietas užėmė Vaida Abramavičiūtė, IV D kl. (poezijos sekcija, mokytoja J. Vosylienė), Digna Jankevičiūtė, IV E kl. (vertimų sekcija, mokytoja V. Gurevičienė). II vietas užėmė Paulina Kajokaitė, IV B kl. (vertimų sekcija, mokytojos Virginija Zabilevičienė ir Inga Jurčikonytė - Kaminskienė) ir Miglė Seiliūtė, IV C kl. (vertimų sekcija, mokytojos Daiva Bučinskienė ir Inga Jurčikonytė – Kaminskienė). Garbingą I vietą ir galimybę mūsų gimnazijai atstovauti šalies etape laimėjo Rugilė Baliūnaitė, II F kl. (poezijos sekcija, mokytoja Laimutė Kraukšlienė).
Sveikiname Godą Mariją Steponavičiūtę, IVA klasės mokinę, lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje laimėjusią III vietą!
     Sveikiname laimėjusias mokines bei jų mokytojas!
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Reda Benevičienė

Skirkite 1,2% nuo GPM

logoLDK istorija

© 2021 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.