foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Patyčių dėžutė

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europeerasmus

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 

centrasPradeda veikti konsultacinis ugdymo centras. Tai kiekvienam vaikui pagalbos mokykla, teikianti individualias ir/ar grupines mokytojo konsultacijas spragoms likviduoti, gilinti žinias, mokytis papildomai norimų dalykų, pasiruošti brandos egzaminams, olimpiadoms ar konkursams. 

Centro tikslas – sudaryti sąlygas kiekvienam mokiniui sėkmingiau mokytis bei patirti mokymosi sėkmę.

 

 
 
 
 
KONSULTACINIO UGDYMO CENTRO MOKYTOJŲ
DARBO GRAFIKAS (2019 m. rugsėjis)

 

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Dalykas

Kabinetas

Kurioms klasėms skirtas? Kokių poreikių mokiniams?

Kada vyks konsultacija (sav. diena, pamoka)?

1. 

Lina Strumskienė

matematika

232 kab.

III kl. gabiems mokiniams sudėtigesnių uždavinių sprendimas

I kl. gabiems mokiniams

Antradienis, 8 pamoka

Trečiadienis, 8 pamoka

2

Aušra Širvaitienė

matematika

109 kab.

III kl. įvairių poreikių mokiniams

VBE uždavinių sprendimas IV kl. gabiems mokiniams

Ketvirtadienis, 8 pamoka

Pirmadienis, 8 pamoka

3. 

Danutė Gudynienė

matematika

106 kab.

II kl. spragų šalinimas įvairių poreikių mokiniams

IV kl. spragų šalinimas įvairių poreikių mokiniams

Antradienis, 0 pamoka

Pirmadienis, 8 pamoka

4. 

Neringa Brusokienė

matematika

308 kab.

I kl.sudėtingesnių uždavinių sprendimas gabiems mokiniams

I kl. spragų šalinimas įvairių poreikių mokiniams

Pirmadienis, 8 pamoka

Ketvirtadienis, 7 pamoka

5.

Rasa Tumosienė

matematika

108 kab.

II kl. gabiems mokiniams

Pirmadienis,8 pamoka

6. 

Rūta Antulionienė

matematika

209 kab.

II kl. spragų šalinimas įvairių poreikių mokiniams

III kl. sudėtingesnių uždavinių sprendimas gabiems mokiniams

Ketvirtadienis, 8 pamoka

Antradienis, 8 pamoka

7. 

Darius Kazlauskas

Matematika; informacinės technologijos

309 kab.

III kl. matematika spragų šalinimas

III-IV kl. programavimas, spragų šalinimas

Ketvirtadienis 8, 9 pamokos

8. 

Laimutė Kraukšlienė

lietuvių kalba

326 kab.

Skirtingų gebėjimų II -III klasės mokiniams

Trečiadienis, 6,7 pamokos

9.  

Daiva Bučinskienė

lietuvių kalba

208 kab.

III- IV klasių įvairių poreikių mokiniams (spragų šalinimas, tekstų kūrimas, redagavimas)

Pirmadienis, 6,7 pamokos

10. 

Virginija Zabilevičienė

lietuvių kalba

146 kab.

I - IV kl. įvairių gebėjimų mokiniams

III - IV kl. mokiniams individualios konsultacijos

Trečiadienis, 7 pamoka

Ketvirtadienis, 4 pamoka

11. 

Virginija Gurevičienė

lietuvių kalba

337 kab.

IV klasėms rašybos ir skyrybos įgūdžių įtvirtinimas.

Teksto kūrimo pratybos. Stiliaus klaidų taisymas.

Įvairių poreikių mokiniams.

Antradienis, 2 pamoka

Ketvirtadienis, 1 pamoka

12. 

Kristina Rudzevičienė

lietuvių kalba

325 kab.

I-III klasių mokiniams individualios konsultacijos

Trečiadienis, 1 pamoka

13. 

Jūratė Vosylienė

lietuvių kalba

319 kab.

I-IV klasių mokiniams

Trečiadienis, 6,8 pamokos

14.  

Reda Benevičienė

lietuvių kalba

206 kab.

I-III klasių mokiniams spragoms šalinti

Penktadienis, 1, 6 pamokos

15. 

Džuljeta Gaižauskienė

lietuvių kalba

207 kab.

I-III kl. mokiniams spragoms šalinti

Trečiadienis, 1,3 pamokos

16. 

Marija Labačiauskienė

istorija

306 kab.

I-IV klasėms, įvairių poreikių

Ketvirtadienis, 8 pamoka

17.

Vaida Pituškienė

istorija

230 kab.

I-IV gimnazijos klasėms

Trečiadienis, 1,8 pamokos

18.

Danguolė Balkauskienė

geografija

328 kab.

I-IV klasėms, gabių mokinių ugdymui, pagalba silpnai besimokantiems

Trečiadienis, 8 pamoka

19. 

Gintarė Baltrūnienė

anglų kalba

201 kab.

III kl. (spragų šalinimui)

Ketvirtadienis, 6 pamoka

20.

Kristina Paulėkienė

anglų kalba

311 kab.

I-IV kl. (spragų šalinimui)

Trečiadienis, 8 pamoka

21.  

Aušra Laukaitienė

anglų kalba

100 kab.

I, III, IV kl. (spragų šalinimui)

Antradienis, 7 pamoka

22.

Stasė Leknickienė

anglų kalba

317 kab.

I-IV klasių įvairių poreikių mokiniams

Trečiadienis, 6 pamoka

23. 

Irena Mitrulevičienė

anglų kalba

211 kab.

II-III kl. (spragų šalinimui)

Trečiadienis, 7 pamokos

24. 

Gintarė Matulevičienė

anglų kalba

338 kab.

I-IV kl. (spragų šalinimui)

Trečiadienis, 8 pamoka

25. 

Jūratė Rudminienė

anglų kalba

226 kab.

I, II, IV kl. (spragų šalinimui)

Penktadienis 7 pamoka

26. 

Inga Jurčikonytė - Kaminskienė

anglų kalba

300 kab.

I, III, IV kl. (spragų šalinimui)

Ketvirtadienis, 6 pamoka

27.  

Lina Juknelienė

anglų kalba

318 kab.

II kl. (spragų šalinimui)

Pirmadienis, 1 pamoka

28.  

Angelė Ignatavičienė

anglų kalba

312 kab.

II-III kl. (spragų šalinimui)

Trečiadienis, 7 pamoka

29. 

Jūratė Spūdienė

rusų kalba

212 kab.

III-IV kl. (gabiesiems)

Ketvirtadienis, 8 pamoka

30.

Virginija Kirtiklienė

fizika

241 kab.

I-III kl. gabesniems mokiniams

Pirmadienis, 8pamoka

31.

Danguolė Liutkevičienė

chemija

333 kab.

I-III kl. įvairių poreikių

Trečiadienis, 7 ,8 pamokos

32.

Violeta Januškaitienė

chemija

334 kab.

I-IV kl. įvairių poreikių

I-II kl. įvairių poreikių

Ketvirtadienis, 6 pamoka

Trečiadienis 8 pamoka

33.

Aušrelė Taputienė

biologija

145 kab.

III-IV kl. gabesniems mokiniams

Trečiadienis, 8 pamoka

34.

Gražina Valančienė

biologija

144 kab.

I-IV kl. žinių gilinimas, spragų šalinimas

Trečiadienis, 8 pamoka

35.

Lina Kasperavičienė

biologija

146 kab.

206 kab.

I-IV kl. įvairių poreikių mokiniams

Pirmadienis,7 pamoka

Trečiadienis, 7 pamoka

36. 

Rasa Slankauskienė

muzika

237 kab.

Abiturientams, laikantiems MBE, ir solistams

Individualus grafikas

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.