foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

 (2020/2021m.m. rugsėjis-sausis)          

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Kabinetas

Kurioms klasėms ar klasių konsentrams skirtas?

Kada vyksta užsiėmimai (sav. diena, laikas)?

Pavadinimas

1.

Daiva Bučinskienė

208

I-IV klasės

Penktadienis, 6 pamoka

Jaunųjų žurnalistų klubas

2.

Reda Benevičienė

328

I-IV klasės

Pirmadienis, 7 pamoka

Valančiukai

3.

Jūratė Vosylienė

319

II-III klasės

Ketvirtadienis, 7 pamoka

Jaunųjų kūrėjų klubas

4. 

Justinas Deveikis

309

I-II klasės

Ketvirtadienis, 7 pamoka

Programavimas C++ pagrindai ir ne tik

5.

Kristina Paulėkienė

311

III-IV klasės

Ketvirtadienis, 8 pamoka

Pasaulio pažinimas pagal "National Geographic"

6.

Nijolė Grinytė

214

III-IV klasės

Pirmadienis, 8 pamoka

Ketvirtadienis, 8 pamoka

Karjeros planavimas

Ugdymas karjerai

7.

Lina Kasperavičienė

144

I-IV klasės

Trečiadienis, 6, 7 pamokos

Gėlininkystė

8. 

Saulius Pituška

324

I-IV klasės

Ketvirtadienis, 8 pamoka

Istorija filmuose: faktai ir interpretacijos

9.

Vaida Pituškienė

230

I-IV klasės

Antradienis, 7 pamoka

Tolerancijos ugdymo centras

10.

Vytuolis Širvaitis

313

I-II klasės

Antradienis, 7, 8 pamokos

Programavimas C++ pradmenys

313

I-IV klasės

Trečiadienis, 7, 8 pamokos

Robotika

11.

Daiva Macanskienė

101

I-IV klasės

Ketvirtadienis, 8 pamoka

Vertybių puoselėtojai

12.

Agnė Paplauskaitė

301

I-IV klasės

Pirmadienis, 8 pamoka

Dramos studija

13.

Rasa Slankauskienė

237

I-IV klasės

Antradienis, 6,7 pamokos

Trečiadienis, 6, 7 pamokos

Etnokultūra (Suvalkietiškos kanklės)

14.

Alma Čeplinskienė

152

II-IV klasės

Penktadienis, 6 pamoka

Keramika

15.

Edmantas Kraukšlys

152

IV klasės

Penktadienis, 6 pamoka

Keramika

16.

Rasa Stakvilevičiūtė

Sporto salė

I-IV klasės

Ketvirtadienis, 8, 9 pamokos

Sporto būrelis

17.

Edvardas Kedys

Sporto salė

I-II klasės

Pirmadienis, 8, 9 pamokos

Tinklinio būrelis

18.

Lina Jaruševičienė

Sporto salė

I-IV klasės

Pirmadienis, 8 pamoka

Antradienis, 8 pamoka

Sveika gyvensena HIIT

19.

Valdas Pileckas

Sporto salė

III klasės

Trečiadienis, 8, 9 pamokos

Tinklinio būrelis

20.

Loreta Žaliauskienė

150

I-II klasės

Penktadienis, 7 pamoka

Karpinio menas

21. 

Danutė Klevienė

237

Aktų salė

I-IV klasės

Pirmadienis, ketvirtadienis
14:35-16:00val

Klevelis

Antradienis
15:30-17:00 val.

Solistai

Penktadienis
14:45-16:30 val

Vokalinis ansamblis

22.

Ilona Plikynienė

Aktų salė

I-IV klasės

Trečiadienis
14:05-18:00val

Šokio studija

Šokių kolektyvas Tėkmė

23.

Rūta Čepaitienė

307

I-IV klasės

Trečiadienis, 7, 8 pamokos

Jaunieji šauliai

24.

Ričardas Rutkauskas

 

I-IV klasės

Trečiadienis,

14:55-15:40val.

Mokinių parlamentas

25.

Zita Genovaitė Karpavičienė

Muziejus

I-IV klasės

Antradienis, 6 pamoka

Kraštotyra

26.

Dalia Lodienė

110

I-IV klasės

II klasės

Pirmadienis, 8 pamoka

Penktadienis, 7 pamoka

Jaunieji policijos rėmėjai

Karjeros planavimas

Skirkite 1,2% nuo GPM

Draugai

 

new logo IL 254x75

naujausias1

 

Be pavadinimo

Sveikatiada logo PNG

Chrestomatija baner

logoLDK istorija

small tinklas

 

musu pinigai

EMP sugedo 210x105

GPIS

ibtywb2

© 2021 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.