NUOTOLINIS MOKYMAS

Patyčių dėžutė

logo3europeerasmus

Priimtų į gimnazijos klases mokinių sąrašas 2020-2021 mokslo metams

Informuojame, Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos
skelbia registraciją, dalyvauti programoje „ Jaunimo savanoriškoje tarnyba“.
Registracija vykdoma interneto svetainėje  https://jst.jrd.lt/newCandidate iki gegužės 18 d. 17.00 val.
Jaunimo savanoriškos tarnybos 2020 m. II pusmečio pradžia numatoma liepos mėn.
Atkreipiame dėmesį, kad užsiregistravę asmenys kviečiami iš eilės pagal registracijos laiką ir laisvų vietų programoje skaičių toje savivaldybėje, į kurią savanoris registravosi. Užsiregistravę, tačiau nepatekę į programą savanoriai, atsiradus galimybei bus pakviest pagal registracijos eilę.

Skaityti daugiau...

reasmus

Projektas skirtas:
I-III klasių mokiniams: atsakingiems, aktyviems, kūrybingiems, atviriems naujai patirčiai, siekiantiems bendrų rezultatų, motyvuotiems, bendraujantiems ir nebijantiems iššūkių. Projekto kalba- anglų.
Jei nestokoji aukščiau išvardintų savybių ir nori pasinerti į tarptautinę veiklą, aplankyti kitą šalį bei įgyti neįkainojamos patirties, skubėk pildyti paraiškos formą iki spalio 25 . Paraiškos formą galima rasti paspaudus žemiau esančią nuorodą.
P.S. Priklausomai nuo dalyvių skaičiaus bus vykdoma atranka remiantis pareiškėjo asmeniniais gebėjimais, anglų kalbos žiniomis, patirtimi, rekomendacijomis.
Kilus klausimų kreiptis į projekto koordinatorę Jūratę Rudminienę (226 kabinetas), el.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , tel.nr.: 8 650 44640.
Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, reaguodamas į vyraujančias tendencijas, bei įvertinęs geriausią kitų šalių patirtį, sukūrė interaktyvią interneto svetainę jaunimui nuo keturiolikos metų – www.askritiskas.lt (turi ir mobilią versiją).
Interneto svetainės turiniu siekiama tinkamai informuoti jauną žmogų, suteikiant žinių apie psichoaktyviąsias medžiagas, jų vartojimo poveikį ir rizikas. Taip pat skatinti būti atviru bendrauti, veikti, nebijoti iššūkių ir atsakomybės, o svarbiausia – sveikai ir įdomiai gyventi, pasitikėti savimi.
Interneto svetainė turi 9 rubrikas, kuriose jaunuoliai gali rasti jiems aktualios informacijos pradedant informaciniais vaizdo klipais, filmų ar serialų rekomendacijomis, baigiant informacija apie galimybes gauti ar suteikti pagalbą draugui.
Puiki galimybė sužinoti, klausti, padėti sau ir draugui.
PASINAUDOK IR TU.

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

atmintinė švietimo bendruomenei

nerukysiu logo

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.