NUOTOLINIS MOKYMAS
Light Brown Furniture Interior Design Business Card

Patyčių dėžutė

logo3europeerasmus

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, reaguodamas į vyraujančias tendencijas, bei įvertinęs geriausią kitų šalių patirtį, sukūrė interaktyvią interneto svetainę jaunimui nuo keturiolikos metų – www.askritiskas.lt (turi ir mobilią versiją).
Interneto svetainės turiniu siekiama tinkamai informuoti jauną žmogų, suteikiant žinių apie psichoaktyviąsias medžiagas, jų vartojimo poveikį ir rizikas. Taip pat skatinti būti atviru bendrauti, veikti, nebijoti iššūkių ir atsakomybės, o svarbiausia – sveikai ir įdomiai gyventi, pasitikėti savimi.
Interneto svetainė turi 9 rubrikas, kuriose jaunuoliai gali rasti jiems aktualios informacijos pradedant informaciniais vaizdo klipais, filmų ar serialų rekomendacijomis, baigiant informacija apie galimybes gauti ar suteikti pagalbą draugui.
Puiki galimybė sužinoti, klausti, padėti sau ir draugui.
PASINAUDOK IR TU.

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

atmintinė švietimo bendruomenei

nerukysiu logo

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.