Logotipo konkursas

Viena pirmųjų projekto užduočių - projekto logotipo kūrimas. Šiame konkurse buvo pakviesti dalyvauti visi norintys. Tam, kad mokiniams būtų aiškiau, gimnazijos dailės mokytoja L. Žaliauskienė parengė skaidres, kuriose apibūdino logotipui keliamus reikalavimus, projekto raktinius žodžius, pateikė logotipų pavyzdžių, taip integruodama projekto veiklas ir į ugdymo procesą. Konkurso dalyviai turi pateikti savo darbus iki gruodžio 20d. konkurso komisijai (Erasmus+ projekto dalyviai), kuri nuspręs, kuris logotipas yra verčiausias dalyvauti kitame etape - Erasmus+ projekto „Mokinių dalyvavimas Europos mokyklose: kiek demokratiškos yra mūsų mokyklos mokiniams Europoje?“  pagrindinio logotipo konkurse.

Kokie mūsų lūkesčiai?

Pasibaigus atrankai į Erasmus+ projektą „Mokinių dalyvavimas Europos mokyklose: kiek demokratiškos yra mūsų mokyklos mokiniams Europoje?“ pradedame vykdyti projekto veiklas. Pirmiausia buvo įdomu sužinoti kiekvieno dalyvio lūkesčius: ko jie tikisi iš savęs, mokytojų, kitų projekto dalyvių ir projekto apskritai. Projekto pabaigoje visiems bus lengviau pasimatuoti, ar išsakyti lūkesčiai pasiteisino, o galbūt net viršijo pradines viltis.

Koordinatorių susitikimas Vokietijoje

Erasmus+ projektas „Mokinių dalyvavimas Europos mokyklose: kiek demokratiškos yra mūsų mokyklos mokiniams Europoje?“ prasidėjo šalių partnerių susitikimu Vokietijoje, Bad Salzdetfurth mieste, kur kiekvienos šalies koordinatoriai dalyvavo seminare „Staff training on eTwinning (Twinspace)“ ir mokėsi šios platformos subtilybių. „eTwinning“ yra internetinė platforma, kuri naudoja savo „TwinSpace“ (virtualią klasę), kad palengvintų komunikaciją, keitimąsi informacija ir užtikrintų sukurtos medžiagos rezultatų viešinimą.

Naujas Erasmus+ projektas mūsų gimnazijoje

2019-2021 m. m. mūsų gimnazija dalyvauja tarptautiniame Erasmus+ projekte „Mokinių dalyvavimas Europos mokyklose: kiek demokratiškos yra mūsų mokyklos mokiniams Europoje?“ Įvairių veiklų, sąveikos ir mainų dėka mes motyvuosime ir skatinsime savo mokinius būti aktyvesnius ir dalyvauti įvairiose mokyklų organizacijose, tokiose kaip: Mokinių taryba, Jaunimo organizacijos, Mokyklos taryba.
     Šiame projekte dalyvaus mokyklos iš penkių skirtingų Europos šalių: Vokietijos, Šiaurės Makedonijos, Lietuvos, Turkijos ir Rumunijos. Mokiniai ir mokytojai dirbs kartu ir, lygindami bei dalindamiesi idėjomis, bandys ieškoti sprendimų ir įvairių tobulinimo būdų.