"MANO GAUBLYS- 2021"

Ekrano nuotrauka 2021 03 14 150549Kovo 4 d. turėjome galimybę užsidėti geografo akinius ir įsivertinti savo gebėjimus, dalyvaudami olimpiadoje "MANO GAUBLYS- 2021". Siekdami skatinti mokinių domėjimąsi geografija ir jos populiarinimą mokyklose, Lietuvos Respublikos geografijos mokytojų asociacija (LGMA) kasmet parengia įdomias užduotis, žemėlapius, kartoschemas, iliustracijas, galutinį užduočių maketą, o mokyklos pačios renkasi aplinką, kurioje bus demonstruojamos užduotys. Sūduvos gimnazijoje olimpiadą vykdėme Teams platformoje. Seikiname Edviną Montvilą (IG), Vanesą Čereškaitę (IIID), Dovydą Tabarą (IG), Editą Kazlauskaitę (IIID), Austėją Adomaitytę (IIIB), Mantą Gaižutį (IG) - šių  mokinių rezultatai geriausi iš visų 56 pakviestų dalyvių.

Projektas "PATS SAU GIDAS"

Nuotolinis mokymasis - ne kliūtis ugdyti kūrybiškumą, integruojant socialinių mokslų žinias. Tai įrodė gimnazijos I-IV klasių mokiniai, aktyviai dalyvavę projekte "PATS SAU GIDAS", skirtame Tarptautinei turizmo dienai. Mokiniai pakvietė į kelionę, kurioje, rodydami skaidres bei filmuotą medžiagą,  pasakojo apie savo gatvę, kaimą, patirtas keliones, gyvenamosios vietos pastatų  architektūrą, paminklus, piliakalnius, taip pat kvietė pakeliauti laiku į savo šeimos praeitį. Projekte dalyvavo ir Sūduvos gimnazijos savanoriai Ekaterina ir Rodrigo, jų susitikimas su IS klasės mokiniais vyko anglų kalba. Keletą mokinių darbų kviečiame pamatyti ir virtualiai pakeliauti ten, kur dar niekada nebuvote nuvykę.

Sveikinu Lietuvą

44 abiturientų laida -"Šimtdienis"