NUOTOLINIS MOKYMAS

logo3europeerasmus

Priimtų į gimnazijos klases mokinių sąrašas 2020-2021 mokslo metams

Atgal  Nuotrauka 1/3  Pirmyn

Lapkričio 14-20 dienomis mūsų gimnazijos mokiniai kartu su lydinčiomis mokytojomis lankėsi Prancūzijoje, kur dalyvavo Erasmus+ projekto „Making Art Together Brings Us Closer“ veiklose. Šio pirmojo mobilumo metu susitikome su kitų šalių projekto dalyviais iš Rumunijos, Italijos bei Prancūzijos. Kadangi projektas glaudžiai susijęs su kūrybiškumo ugdymu, turėjome puikią galimybę išbandyti save įvairiuose vaidmenyse, pritaikyti turimas žinias ir pasisemti naujos patirties. Projekto koordinatorė Prancūzija suteikė progą pažinti šios šalies kultūros ypatumus. Gyvendami šeimose, vykdami į mokyklą, ragaudami vietinio maisto, dalyvaudami kasdienėse veiklose, pasijutome tikrais prancūzais, kas padėjo suvokti mūsų skirtumus, atrasti panašumus bei įveikti stereotipines nuostatas. Lankymasis ir piešimas/tapymas vietose, kur kadaise tapė vienas iškiliausių prancūzų menininkų Paul Cezanne, virto neįkainojama patirtimi.

Pietų Prancūzija tikrai turi ką pasiūlyti... Neapsakomo grožio gamta, Šv. Viktorijos kalno didybė, Provanso Ekso fontanai, Marselio uostas bei architektūra, Viduržemio jūros pakrantė... Ne veltui tai tapo įkvėpimu ne vienam menininkui. Todėl labai džiaugiamės galimybe pamatyti visa tai savo akimis ir nekantraujame įgyta patirtimi pasidalyti su savo gimnazijos bendruomene. Ten mes kūrėme meną. Bendraudami, keisdamiesi idėjomis, derindami savo skirtybes kūrėme meną kartu ir tai mus suartino. Toks ir yra šio projekto tikslas. Todėl nekantriai laukiame, kad antro mobilumo metu pavasarį, šįkart Rumunijoje, mūsų gimnazijos mokiniai taip pat patirtų neišdildomų įspūdžių bei pradėtų žvelgti į pasaulį tikro europiečio akimis.

Projekto koordinatorė Jūratė Rudminienė

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

atmintinė švietimo bendruomenei

nerukysiu logo

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.