Mano dienynas logoDienyno adminstratorius -

logo 300x74

nerukysiu logo

logo europe

2016m. rugsėjo mėnesio pradžioje mūsų gimnazijoje startavo tarptautinis Erasmus+ K2 tarpmokyklinių strateginių partnerysčių projektas Making Art Together Brings Us Closer, finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis, kurias administruoja Lietuvos Respublikos Švietimo Mainų Paramos Fondas.
   Mūsų gimnazija bendradarbiauja su kolegomis iš trijų šalių: Prancūzijos (Lycée Georges Duby), Rumunijos (Liceul De Arte Vizuale Romulus Ladea) bei Italijos (Liceo Scientifico Statale ,,G. Galile“). Projekto tikslas ugdyti mokinių kūrybiškumą, skatinti atrasti bei demonstruoti savo talentus, gerinti gebėjimus dirbant su informacinėmis technologijomis, skatinti kalbų įvairovę, ugdyti įgūdžius ir gebėjimus, reikalingus šiuolaikinėje darbo rinkoje.
   Projekto trukmė - 2 metai. Pirmasis susitikimas suplanuotas lapkričio 14-20 dienomis Prancūzijoje. Projekto metu mokiniai ne tik susipažins su kitų šalių kultūra, bet ir gilinsis į jų meninį paveldą, išbandys save įvairiuose vaidmenyse. Tikimės, tai juos padrąsins priimti gyvenimo iššūkius, domėtis naujovėmis, dalintis savosiomis patirtimis.
Projekto koordinatorė Jūratė Rudminienė

logoLDK istorija

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.