foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Mano dienynas

Mano dienynas logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
unnamed

This Valentines Day Im coming clean. Will you be mine

Projektinė veikla (LT)

erasmus

DOEA INT PROUD TO BE DOING

 

logo 300x74

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

get

logo europe

2016m. rugsėjo mėnesio pradžioje mūsų gimnazijoje startavo tarptautinis Erasmus+ K2 tarpmokyklinių strateginių partnerysčių projektas Making Art Together Brings Us Closer, finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis, kurias administruoja Lietuvos Respublikos Švietimo Mainų Paramos Fondas.
   Mūsų gimnazija bendradarbiauja su kolegomis iš trijų šalių: Prancūzijos (Lycée Georges Duby), Rumunijos (Liceul De Arte Vizuale Romulus Ladea) bei Italijos (Liceo Scientifico Statale ,,G. Galile“). Projekto tikslas ugdyti mokinių kūrybiškumą, skatinti atrasti bei demonstruoti savo talentus, gerinti gebėjimus dirbant su informacinėmis technologijomis, skatinti kalbų įvairovę, ugdyti įgūdžius ir gebėjimus, reikalingus šiuolaikinėje darbo rinkoje.
   Projekto trukmė - 2 metai. Pirmasis susitikimas suplanuotas lapkričio 14-20 dienomis Prancūzijoje. Projekto metu mokiniai ne tik susipažins su kitų šalių kultūra, bet ir gilinsis į jų meninį paveldą, išbandys save įvairiuose vaidmenyse. Tikimės, tai juos padrąsins priimti gyvenimo iššūkius, domėtis naujovėmis, dalintis savosiomis patirtimis.
Projekto koordinatorė Jūratė Rudminienė

Draugai

 

new logo IL 254x75

naujausias1

 

Be pavadinimo

Sveikatiada logo PNG

Chrestomatija baner

logoLDK istorija

small tinklas

 

musu pinigai

EMP sugedo 210x105

GPIS

ibtywb2

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.