foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NUOTOLINIS MOKYMAS
Covid19 LSD
Light Brown Furniture Interior Design Business Card

Karjeros testas moksleiviams

studijos2020 1000x1000

Patyčių dėžutė

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europeerasmus

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 

Priimtų į gimnazijos klases mokinių sąrašas 2020-2021 mokslo metams

Erasmus+

003

           DSC 5666

Projekto dalyviai  iš Lietuvos oro uosto iškeliavo lapkričio 18 dieną. Atvyko į Italijos oro uostą Baryje.

            Lapkričio19  mokiniai turėjo galimybę apsiprasti naujuose namuose, susipažinti su šeimomis ir Bitonto miestu.

           Lakpričio 20  važiavome į Castel Del Monte pilį, kuri yra vienas tobuliausių viduramžių statinių. 1996m. pilis jau buvo įtraukta į UNESCO PASAULIO paveldo objektų sąrašą. Šioje pilyje buvo atliekama daug veiklų: vieni mokiniai piešė, kiti filmavosi. Dar aplankėme TRANI katedrą

            Lapkričio 21 tapėme ant sienų mokykloje ( Erasmus ženklą ), vėliau projekto dalyviai su savo mokytojais keliavo aplankyti Giuseppe De Nittis muziejaus. Vakare su mokiniais iš įvairių šalių tęsėme filmavimą, atskleidusį įvairius talentus ir gebėjimus.

            Lapkričio22 darbavomės mokykloje, vykome su mokytojais į Bitonto miesto senamiestį, susipažinome su miesto meru, aplankėme katedrą ir nacionalinę galeriją, o vakare laukė mokyklos teritorijoje šeimų ir draugų vakaras su pagamintais nacionaliniais patiekalais.

             Lakpričio23 važiavome į Materą, pamatėme, kur buvo filmuoti žinomi filmai,  vienas iš jų -,,Kristaus kančia." Tą dieną mokiniai  daug keliavo, apžiūrėjo apylinkes ir buvo daug piešimo užsiėmimų.

            Lakpričio 24 vėl dirbame  su Erasmus programos logotipu, vyko vaikų generalinė repeticija prieš didįjį pasirodymą Bitonto teatro salėje, o vakarą vainikavo  renginys ,, Muzika: MatBuc sujungia kultūras."

           Lapkričio25 – paskutinę viešnagės dieną - visi programos dalyviai atsisveikino vieni su kitais, pasirūpino lauktuvėmis artimiesiems ir vėl į Bario oro uostą, iš kurio išskridome į Lietuvą.

           Viešnagė praturtino ir pradžiugino jos dalyvius.

                                                                                                                        Milda Zacharašaitė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

atmintinė švietimo bendruomenei

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.