NUOTOLINIS MOKYMAS

Patyčių dėžutė

logo3europeerasmus

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet nemažas gimnazistų būrelis dalyvavo Jaunųjų filologų konkurse. Labai džiaugiamės, kad Sūduvos gimnazijoje yra kūrybingų, originalių mokinių bei šlovės aukštumas pasiekti padedančių jų mokytojų. Konkurse III vietas užėmė Vaida Abramavičiūtė, IV D kl. (poezijos sekcija, mokytoja J. Vosylienė), Digna Jankevičiūtė, IV E kl. (vertimų sekcija, mokytoja V. Gurevičienė). II vietas užėmė Paulina Kajokaitė, IV B kl. (vertimų sekcija, mokytojos Virginija Zabilevičienė ir Inga Jurčikonytė - Kaminskienė) ir Miglė Seiliūtė, IV C kl. (vertimų sekcija, mokytojos Daiva Bučinskienė ir Inga Jurčikonytė – Kaminskienė). Garbingą I vietą ir galimybę mūsų gimnazijai atstovauti šalies etape laimėjo Rugilė Baliūnaitė, II F kl. (poezijos sekcija, mokytoja Laimutė Kraukšlienė).
Sveikiname Godą Mariją Steponavičiūtę, IVA klasės mokinę, lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje laimėjusią III vietą!
     Sveikiname laimėjusias mokines bei jų mokytojas!
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Reda Benevičienė

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

atmintinė švietimo bendruomenei

nerukysiu logo

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.