Patyčių dėžutė

logo3europeerasmus

Gerb. tėveliai,

2020 m. vasario 26 d. (trečiadienį)  Sūduvos gimnazijoje organizuojami visų klasių gimnazistų tėvų susirinkimai.
17.30 val. II klasių mokinių tėvai renkasi aktų salėje.
18.00 val. I, III ir IV klasių- auklėtojų kabinetuose.
Lauksime Jūsų!

Administracija

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet nemažas gimnazistų būrelis dalyvavo Jaunųjų filologų konkurse. Labai džiaugiamės, kad Sūduvos gimnazijoje yra kūrybingų, originalių mokinių bei šlovės aukštumas pasiekti padedančių jų mokytojų. Konkurse III vietas užėmė Vaida Abramavičiūtė, IV D kl. (poezijos sekcija, mokytoja J. Vosylienė), Digna Jankevičiūtė, IV E kl. (vertimų sekcija, mokytoja V. Gurevičienė). II vietas užėmė Paulina Kajokaitė, IV B kl. (vertimų sekcija, mokytojos Virginija Zabilevičienė ir Inga Jurčikonytė - Kaminskienė) ir Miglė Seiliūtė, IV C kl. (vertimų sekcija, mokytojos Daiva Bučinskienė ir Inga Jurčikonytė – Kaminskienė). Garbingą I vietą ir galimybę mūsų gimnazijai atstovauti šalies etape laimėjo Rugilė Baliūnaitė, II F kl. (poezijos sekcija, mokytoja Laimutė Kraukšlienė).
     Sveikiname laimėjusias mokines bei jų mokytojas!
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Reda Benevičienė
Sveikiname Godą Mariją Steponavičiūtę, IVA klasės mokinę, lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje laimėjusią III vietą!

nerukysiu logo

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.