Patyčių dėžutė

logo3europeerasmus

Gerb. tėveliai,

2020 m. vasario 26 d. (trečiadienį)  Sūduvos gimnazijoje organizuojami visų klasių gimnazistų tėvų susirinkimai.
17.30 val. II klasių mokinių tėvai renkasi aktų salėje.
18.00 val. I, III ir IV klasių- auklėtojų kabinetuose.
Lauksime Jūsų!

Administracija

Jau 13 – tą pavasarį vyksta Sūduvos ir Lentvario M. Šimelionio gimnazijų bendras projektas – Raštingiausio mokinio konkursas. Šiemet jame dalyvavo 43 mūsų gimnazijos mokiniai. Tradicija tapo gegužės 7 – ąją , minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, pagerbti raštingiausius gimnazijos mokinius.
I vieta: Gabija Liūtaitė, IA, Roberta Rudminaitė, IE, Augustas Čeplikas, IIC, Goda Marija Steponavičiūtė, IIIA, Miglė Daugirdaitė, IVB.
II vieta: Lukas Galavočius, IE, Iveta Ragauskaitė, IIC, Gustė Kilinskaitė, IIA, Miglė Seiliūtė, IIIC, Brigita Kemerzūnaitė, IIIC, Danielė Vaškelytė, IVA, Kotryna Mažonaitė, IVB.
III vieta: Deimantė Keršulytė, IF, Adrija Vyšniauskaitė, IIA , Kamilė Pupkytė, IIIC, Indrė Balaikaitė, IVC.
                         Nugalėtojų laukia gimnazijos dovana – ekskursija po Dzūkiją. Sveikiname‼
                                                                                          Lietuvių kalbos mokytoja Virginija Zabilevičienė

nerukysiu logo

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.