foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NUOTOLINIS MOKYMAS
Covid19 LSD
Light Brown Furniture Interior Design Business Card

Patyčių dėžutė

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europeerasmus

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 
 
000Marijampolės Sūduvos gimnazija maloniai kviečia naujus gimnazistus nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. mokytis I-IV gimnazijos klasėse.
Prašymus tėvai gali pildyti elektronine forma, kurią atsisiųsti galite čia .
Tėvų užpildytus prašymus siųskite el. paštu: rastine@suduva.marijampole.lm.lt
Administracija

Marijampolės Sūduvos gimnazija jau daug metų dalyvauja Europos Sąjungos inicijuojamame Euroscola konkurse. Šis renginys kiekvienos ES šalies moksleiviams, subūrusiems 10 asmenų grupę, suteikia galimybę dalyvauti finaliniame konkurse, kuriame yra tikrinamos sukauptos žinios apie ES, o komanda laimėtoja turi nepaprastą galimybę aplankyti Europos Parlamento būstinę Strasbūre, dalyvauti jaunimo debatuose.

 

2018 m. lapkričio 20 dieną Kauno mieste vykusiame finale rungėsi 5 stiprios Marijampolės, Vilkaviškio, Kėdainių ir Kauno miesto bei rajono komandos. Mūsų suburta “Sūduvos” komanda jau trečius metus dalyvavo konkurse ir šiemet pavyko laimėti pagrindinį prizą. Tad 2019 m. balandžio 3 d. Sūduvos gimnazijos mokiniai lankysis Europos Parlamente ir drauge su 23 valstybių bendraamžiais turės galimybę padiskutuoti apie jaunimo problemas įvairiose šalyse, apie Europos Sąjungos iššūkius ir galimybes. 

                  Ruošdamiesi šiam konkursui mes labai daug sužinojome apie Europos Sąjungos struktūrą, susipažinome su jos istorija, įgijome daug žinių apie Europos valstybes. Kaip tik 2019 m. pavasarį vyks rinkimai į Europos Parlamentą ir tai bus vieni pirmųjų rinkimų, kuriuose mes dalyvausime ir galėsime rinkti atsakingai, nes suprantame, už ką atsakingas Europos parlamentas ir kokie svarbūs jo sprendimai kiekvienam europiečiui.

Esame labai laimingi, kad dalyvavome šiame konkurse, kad daug sužinojome, kad pratęsėme gražią gimnazijos tradiciją ir tapome trečiąja komanda, laimėjusia šį vertingą prizą. Ačiū visiems komandos nariams, su kuriais daug dirbome ir susidraugavome. Ačiū komandą subūrusiai ir mumis patikėjusiai istorijos mokytojai Vaidai Pituškienei.  Tad raginu kiekvieną moksleivį dalyvauti šiame Euroscola konkurse - pažinimo, azarto, įspūdžių pliūpsnis garantuotas!

Marija Račiūnaitė
Marijampolės Sūduvos gimnazijos 4c klasės mokinė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

atmintinė švietimo bendruomenei

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.