NUOTOLINIS MOKYMAS
Light Brown Furniture Interior Design Business Card

Patyčių dėžutė

logo3europeerasmus

000Marijampolės Sūduvos gimnazija maloniai kviečia naujus gimnazistus nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. mokytis I-IV gimnazijos klasėse.
Prašymus tėvai gali pildyti elektronine forma, kurią atsisiųsti galite čia .
Tėvų užpildytus prašymus siųskite el. paštu: rastine@suduva.marijampole.lm.lt
Administracija
„Menka garbė svetimom kalbom kalbėti,
                                           didi gėda savos gerai nemokėti.“
                                                                                                            J.Jablonskis
Jau dvyliktą pavasarį mūsų gimnazijoje vyksta Raštingiausio mokinio konkursas. Šiais metais jame dalyvavo  55 mokiniai. Tapo tradicija gegužės 7-ąją, minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, pagerbti raštingiausius mokinius. Gimnazijos direktorius A.Zdanys įteikė padėkos raštus konkurso nugalėtojams. Sveikiname!
I vietos laimėtojais tapo Augustas Čeplikas ( IC), Brigita Kemerzūnaitė (IIC), Laura Žaliabarštytė (IIIG), Roberta Nevieraitė ( III C), Indrė Balaikaitė (IIIC), Erika Spūdytė ( III C), Inga Pauliukonytė (IVE).
II vietą užėmė Fausta Paškevičiūtė ( IC), Goda Steponavičiūtė ( II A),  Miglė Daugirdaitė( III B),  Liveta Manuchovaitė ( III A), Rusnė Aldakauskaitė ( IV F),  Deimilė Čirvinskaitė ( IVF).
III vieta atiteko Aušrai Meškelevičiūtei ( IA), Adrijai Vyšniauskaitei (IA),  Augustei Giedraitytei   ( IIB), Indrei Valiukaitei (IIIC),  Laurynai Kavalėlytei ( III A),  Viktorijai Blažytei ( IVG),  Domantei Tereškevičiūtei( IVH),  Gabrielei Čėjauskaitei ( IV H).
                                                                                       Lietuvių kalbos mokytoja V. Zabilevičienė

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

atmintinė švietimo bendruomenei

nerukysiu logo

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.