foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NUOTOLINIS MOKYMAS

Patyčių dėžutė

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europeerasmus

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 
 20180503 143403
Gegužės mėn. 03 d. Sūduvos gimnazijos IIC klasės mokinių komanda Petro Kriaučiūno bibliotekoje dalyvavo protų mūšyje ,,Ir kas gi mus nugalės...”, skirtame Lietuvos nepriklausomybės kovoms, rezistencinio pasipriešinimo Lietuvoje įvykiams ir Marijampolės miesto istorijai atminti.
 Protmūšis paskatino domėjimąsi ne tik Lietuvos, bet ir Sūduvos krašto istorija. Atlikome interaktyvias užduotis ir sužinojome naujos, įdomios informacijos apie partizanus, jų gyvenimą. Džiaugiamės, jog pavyko laimėti pirmąją vietą ir už tai esame dėkingi savo istorijos mokytojai Marijai Labačiauskienei, kuri mums padėjo ruoštis, skyrė savo laiką ir dalijosi sukauptomis žiniomis.
Miglė Seiliūtė, IIC klasė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

atmintinė švietimo bendruomenei

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.