foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Mano dienynas

Mano dienynas logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
unnamed

This Valentines Day Im coming clean. Will you be mine

Projektinė veikla (LT)

erasmus

DOEA INT PROUD TO BE DOING

 

logo 300x74

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

get

29197091 2044631715565344 4464421953603633152 o

Kovo 15 d. Kaune, Vytauto Didžiojo universitete, vyko VI respublikinis moksleivių skaitovų konkursas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės šimtmečiui paminėti, „Tarp būtojo ir būsimojo laiko“. Šiame konkurse varžosi 9-12 klasių moksleiviai, jėgas išbandė ir mūsų gimnazijos antrokės: Austėja Srazdaitė (IIA) (mokytoja Reda Benevičienė) ir Paulina Šukevičiūtė (IIC) (mokytoja Kristina Rudzevičienė). Visos dienos renginys moksleivėms paliko neišdildomų įspūdžių, išnaudota galimybė palyginti savo gebėjimus su kitų moksleivių, dažniausiai abiturientų, gyvai pabendrauti su akademine bendruomene, pasiklausyti iškilaus lietuvių poeto Tomo Venclovos. Paulina Šukevičiūtė buvo pastebėta kaip debiutantė už savitą I. Simonaitytės „Aukštujų Šimonių likimo“ interpretaciją, abiem antrokėms dalyvavimas tikrai aukšto lygio konkurse labai vertinga patirtis, paskata ne tik domėtis literatūra, bet ir ją skaityti meniškai kitiems.

Lietuvių kalbos mokytoja Kristina Rudzevičienė

Draugai

 

new logo IL 254x75

naujausias1

 

Be pavadinimo

Sveikatiada logo PNG

Chrestomatija baner

logoLDK istorija

small tinklas

 

musu pinigai

EMP sugedo 210x105

GPIS

ibtywb2

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.