foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NUOTOLINIS MOKYMAS

Patyčių dėžutė

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europeerasmus

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 

„Menka garbė svetimom kalbom kalbėti, didi gėda savos gerai nemokėti.“
J.Jablonskis

 Jau vienuoliktus metus mūsų gimnazijoje balandžio mėnesio paskutinę savaitę vyksta Raštingiausio mokinio konkursas, skirtas Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti. Šiais metais konkurse dalyvavo 51 mokinys, o padėkos raštus gimnazijos direktorius A. Zdanys įteikė 21geriausiai pasirodžiusiam dalyviui. Sveikiname!

  • I vietos laimėtojais tapo Goda Steponavičiūtė ( IA), Brigita Kemerzūnaitė (IC), Miglė Vėlyvytė (IC), Liveta Manuchovaitė ( II A), Rusnė Aldakauskaitė (II F), Gabrielė Čėjauskaitė ( III H), Arnoldas Rutkauskas (IVE).
  • II vietą užėmė Paulina Žmuidinaitė ( ID), Erika Spūdytė ( II C), Ema Jariašiūnaitė ( III H), Deimilė Čirvinskaitė ( III F), Virgita Ulevičiūtė ( IV D), Evelina Venčkauskaitė ( IV B).
  • III vieta atiteko Laurai Brinevičiūtei ( IB), Ringailei Žemaitytei ( II D), Robertai Nevieraitei ( IIC), Odetai Venslovaitei ( III H), Gretai Galeckaitei ( III F), Ingai Pauliukonytei ( III E), Martynui Zubavičiui ( IV D), Mantui Juškai ( IV D). Lietuvių kalbos mokytoja V. Zabilevičienė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

atmintinė švietimo bendruomenei

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.