foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NUOTOLINIS MOKYMAS
Covid19 LSD

Patyčių dėžutė

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europeerasmus

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 
 2017-01-23 vyko Marijampolės savivaldybės Jaunųjų filologų konkursas. Jame dalyvavo 7 mūsų gimnazijos mokiniai. Rezultatai tikrai džiugina.
 Sveikiname I vietų laimėtojas Ramintą Kasparavičiūtę , IV G klasės mokinę ( mokytoja Laimutė Kraukšlienė), bei Amandą Alesiūtę, II C klasės mokinę (mokytojos Virginija Gurevičienė bei Jūratė Spūdienė). Jų darbai pateko į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą.
 Taip pat sveikiname Korneliją Skarolskytę, II vietos laimėtoją, II C klasės mokinę (mokytojos Virginija Gurevičienė ir Gintarė Baltrūnienė), III vietos laimėtojus : Aistę Biskytę, IV B klasės mokinę (mokytoja Kristina Rudzevičienė), Moniką Šalaševičiūtę, III H klasės mokinę (mokytojos Virginija Gurevičienė ir Gintarė Matulevičienė), Donatą Stankevičių, II A klasės mokinį (mokytojos Virginija Zabilevičienė ir Nijolė Grinytė), Robertą Nevieraitę, II C klasės mokinę (mokytoja Virginija Gurevičienė).
 Dėkojame, kad garsinate Sūduvos gimnaziją. Linkime kūrybinės sėkmės ir puikių pasiekimų!

Lietuvių kalbos mokytojos

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

atmintinė švietimo bendruomenei

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.