NUOTOLINIS MOKYMAS

studijos2020 1000x1000

Patyčių dėžutė

logo3europeerasmus

IMG 8610IMG 4346Marijampolės Sūduvos gimnazija – sėkmės mokykla? O gal atvirkščiai – „lengvą išsilavinimą“ suteikianti gimnazija? Dažnai gyvenime esame pratę rinktis tai, kas yra lengviau ir paprasčiau, tačiau moksle tai netinka. Šios mokyklos vidinį pasaulį teko pažinti ir mums, pernykštėms šios gimnazijos absolventėms, šiandien kremtančioms studijų duoną, mažais žingsneliais einančioms mokytojo darbo patirties keliu. Tad nors beveik metai, kai užvėrėme šios gimnazijos duris, bet norisi kalbėti apie prasmingą laiką, praleistą joje.

Skaityti daugiau: Sūduvos gimnazijoje „niekas nevyksta be priežasties“

DSC 1026Maloniai kviečiame Jūsų vaikus prisijungti prie draugiškos Marijampolės Sūduvos gimnazijos bendruomenės nuo 2020 m. rugsėjo.

Paklausite, kodėl turime patikėti savo atžalą jums? Atsakysime labai paprastai: per keturis dešimtmečius pasiteisino gimnazijos filosofija: „Jei tu nori pastatyti laivą, tai surink vyrus ne medžių kirsti ir lentų dirbti, bet išmokyk juos ilgėtis plačios, begalinės jūros...“ (Antuanas de Sent Egziuperi). Sūduvos gimnazijoje vaikas mokosi ne tik įgyti gilių matematikos, gimtosios kalbos ar istorijos žinių. Jis mokykloje randa prasmingų veiklų, auginančių jį, kaip įdomią ir kūrybišką asmenybę, modeliuoja savo ateitį, siekia svajonės- BŪTI SĖKMINGU ŽMOGUMI plačioje ir audringoje gyvenimo jūroje...

Na, o kuo mūsų gimnazijos veidas išskirtinis? Štai net keletas atsakymų:

• „Žmogui nepakanka kaupti žinias, reikia iš jų išmokti gauti palūkanas“(J.V. Gėtė).

Esame SĖKMĖS mokykla kiekvienam vaikui, besirengiančiam į gyvenimo kelią. Sutikite – žinios sensta, keičiasi kasdien, o mokykloje išugdyti gyvenimui reikalingi įgūdžiai šiandien didelė vertybė jauno žmogaus kelyje. Tai darome atsakingai ir su meile;

• Šiandienos darbo rinka atveria kelius, besirenkančiam inžinerinę studijų pakraipą. Neatsiliekame nuo gyvenimo, gebame išlikti modernia ugdymo įstaiga, su inovatyviomis ugdymo(si) aplinkomis, tarnaujančiomis vaikui: biotechnologijų laboratorija, robotikos klase, dviem 3D klasėmis, „išmaniąja“ planšečių klase, mokytojų karantino metu išbandytomis ZOOM ir Google Classroom platformomis, „tyliosiomis“ individualaus ir grupinio mokymosi, poilsio zonomis, Namų darbų ruošimo klubu ir kt.;
  • Mūsų bendruomenės santykiai grindžiami pasitikėjimu, pagarba, geranoriškumu - dialogo kultūra. Nustebsite, kiek gimnazijos mokytojai ne tik profesionalūs savo dalyko meistrai, bet ir lankstūs, draugiški, kiekvienam vaikui teikiantys mokymosi pagalbą. Jie jaučia atsakomybę už jauno žmogaus gyvenimą, ateities planus, svajones.
  • Mes skatiname lyderystę: palaikome iniciatyvas, vertiname, didžiuojamės ir skatiname savo mokinius ir mokytojus drąsiai svajoti, nebijoti klysti, laikomės principo – šauk į mėnulį, jei nepataikysi, nukrisi ant žvaigždės... Išlaisviname mokinių kūrybiškumą ir iniciatyvumą, įtraukdami į folkloro ansamblį „Klevelis“, šokių studiją „Tėkmė“, robotikos būrelius, aktyvią sporto veiklą, mokinių parlamento iniciatyvas, tarptautinius Erasmus projektus, netgi tarptautinės savanorystės patirtis, prevencijos projektus ir kt.);

Apsisprendėte? Tuomet belieka užpildyti prašymą ir atsiųsti mums adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  Prašymo formą (2 puslapiai) rasite čia.

Lauksime savo naujųjų gimnazistų!

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

atmintinė švietimo bendruomenei

nerukysiu logo

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.