foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Mano dienynas

Mano dienynas logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
unnamed

This Valentines Day Im coming clean. Will you be mine

Projektinė veikla (LT)

erasmus

DOEA INT PROUD TO BE DOING

 

logo 300x74

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

get

images 1                
 Marijampolės Sūduvos gimnazija, bendradarbiaudama su Visuomenės ir verslo plėtros institutu, Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo  agentūros direktorės 2020-03-23 įsakymu įgijo Kokybės ženklą ( akreditaciją ) ir gavo teisę priimti savanorius.
Tad į mūsų gimnaziją jau spalio mėnesį atvyks savanorė iš Sarkartvelo ( Gruzijos) ir savanoris iš Ispanijos.
Kviečiame susipažinti su savanore iš Sarkartvelo.
 
90959763 3085544044818466 2279730157809827840 o

Sveiki,

aš esu Ekaterina, draugai ir šeima mane vadina Eka, Jūs taip pat galite mane taip vadinti. Aš esu iš Sakartvelo, man - 22 metai. Šiais metais aš įgijau sociologijos bakalauro laipsnį. Prieš pradėdama magistro studijas, nusprendžiau savanoriauti ir pasirinkau Lietuvą, nes apie šią šalį bei jos žmones girdėjau labai daug gerų dalykų. Be to, mano mėgstamiausia Gruzijos moteris, poetė Salome Benidze, yra parašiusi daug poemų ir straipsnių apie Lietuvą, ir aš tuo labai susidomėjau. Ir, žinoma, savanoriavimas mokykloje yra nepakartojamas. Kadangi aš planuoju studijuoti edukologijos mokslus, kitos šalies patirtis man bus labai įdomi ir naudinga

Dabar norėčiau papasakoti apie save. Nėra lengva apibūdinti save kaip asmenybę, man visada nedrąsu apie tai kalbėti. Tačiau aš noriu, kad Jūs suprastumėte, kokia esu iš tiesų. Pirmas žodis, atėjęs man į galvą apibūdinant save, yra drąsa. Aš esu pasirengusi pasikeitimams ir iššūkiams, kurių visada trokštu. Aš nebijau nepatogių situacijų. Manau, kad tai yra mano didžiausia stiprybė, nes tai leidžia susikaupti net ir esant labai sudėtingoms stresinėms situacijoms. Manieji draugai labiausiai vertina mano draugiškumą, atvirumą ir mokėjimą palaikyti kitus. Aš visada atvira ir stengiuosi būti savimi, net jeigu kiti to ir nemėgsta.

Taigi aš nesu paprasta mergina, mėgstanti dailę, šokius, muzikos festivalius, jūrą ir vandenynus. Savo laisvu laiku aš mėgaujuosi skaitydama knygas ir piešdama, žiūrėdama aštuoniasdešimtųjų filmus ir fotografuodama. Mėgstu keliauti ir manau, kad tai yra geriausias dalykas, kuris man padeda tyrinėti save - naujos šalys, nauji draugai, naujo vietos ir įgyjama patirtis mane keičia į gerą. Ir kalbos! Man yra palaima studijuoti naujas kalbas, aš jas labai mėgstu, todėl tai tapo vienu iš mano hobių. Kūryba - vienas geriausių dalykų mano gyvenime. Aš rašau, kai man liūdna arba linksma, nes tai geriausias būdas, kai aš galiu atskleisti save ir išsakyti viską, apie ką noriu kalbėti. Aš manau, kad Marijampolėje patirsiu daug kvapą gniaužiančių, nuostabių istorijų, kurias galėsiu papasakoti, istorijų, kurios pakeis mane į geresnę pusę.

Aš esu pasiruošusi pasiūlyti Jums tai, ką turiu geriausio. Aš stengsiuosi padaryti viską, kad žmonės šalia manęs jaustųsi patogiai, noriu pasidalyti savo žiniomis, padaryti aplinką įvairesnę ir mielesnę, supažindinti su savo kultūra, būti ta, kuri visada pasiruošusi padėti visiems, kam to reikia, ir tiesiog būti spindinčia kaip saulė mergina!

Skaityti daugiau...

images 1Pažymime, kad remiantis Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo  agentūros direktorės 2020-03-23 įsakymu Nr. 02-01.1-32 buvo patvirtinta  Jūsų organizacijos Kokybės ženklo paraiška.
Marijampoles Sūduvos gimnazija įgyja Kokybės ženklą savanoriškai priimančiai organizacijai 2 savanoriams.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra

 logo 300x74Europos solidarumo korpusas suteikia galimybę 18–30 metų amžiaus jaunimui savanoriauti įvairiose organizacijose, kuriose vykdoma su solidarumu susijusi veikla. Tai galimybė pramokti  užsienio kalbos, įgauti savarankiško gyvenimo patirties, užmegzti naujas pažintis, susirasti draugų, lavinti bendravimo su kitų kultūrų žmonėmis įgūdžius.
Savanoriaujama užsienyje – Europos Sąjungos šalyse ir šalyse Partnerėse.
Savanoriauti galima įvairių sričių projektuose: socialiniuose, kultūros, sporto, aplinkosaugos, žmogaus teisių, t.t. Temų spektras itin platus, tad tinkamą projektą gali atrasti kiekvienas. Savanoriauti galima įvairių sričių projektuose: socialiniuose, kultūros, sporto, aplinkosaugos, žmogaus teisių, t.t. Temų spektras itin platus, tad tinkamą projektą gali atrasti kiekvienas šioje duomenų bazėje.
Savanoriaujama tik tose organizacijose, kurios turi Kokybės ženklą (akreditaciją). Kokybės ženklas garantuoja, kad organizacija yra pajėgi pasirūpinti savanorių apgyvendinimu, veiklomis, integracija ir palaikymu – vadinasi, jūs esate užtikrinti, jog vykstate į saugią ir kokybiškai veikiančią organizaciją.
Savanoriška veikla gali trukti nuo 2 savaičių iki 12 mėnesių – priklausomai nuo pasirinkto projekto. Projekto dalyvis yra pilnai įtraukiamas į kasdieninę organizacijos veiklą – užtikrinamas 30–38 valandų per savaitę užimtumas.
Trumpalaikė savanoriška veikla trunka nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių ir dažniausiai yra skirta mažiau galimybių turinčiam jaunimui. Dalyvavus viename trumpalaikiame projekte, ateityje galima dalyvauti viename ilgalaikiame projekte.
Ilgalaikė savanoriška veikla projekte trunka nuo 2 iki 12 mėnesių. Šia galimybe galima pasinaudoti tik vieną kartą.
SVARBU!

Skaityti daugiau...

Draugai

 

new logo IL 254x75

naujausias1

 

Be pavadinimo

Sveikatiada logo PNG

Chrestomatija baner

logoLDK istorija

small tinklas

 

musu pinigai

EMP sugedo 210x105

GPIS

ibtywb2

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.