Sūduvos gimnazijos biblioteka - informacinis centras

Gimnazijos biblioteka – tai atviras švietimo ir informacijos centras,
mokymo ir mokymosi vieta su modernia informacine bei technine baze.

Gimnazijos bibliotekoje dirba:

*Daiva Papartienė, bibliotekos vedėja

*Renata Zdanė, bibliotekininkė

Skaitytojai aptarnaujami:

I-V   8.00 – 16.00

Paskutinė mėnesio diena – tvarkymosi diena.

Bibliotekoje yra sukaupta apie 15000 tūkstančių dokumentų. Visi dokumentai suvesti į elektroninį katalogą  MOBIS.  Nuo  2012 m. sausio 1d. vartotojai aptarnaujami naudojant MOBIS programą: vartotojai gauna greitą ir tikslią informaciją apie bibliotekoje esančius spaudinius.

Bibliotekoje rengiamos spaudinių parodos, bei teminės lentynos tautinėms ir valstybinėms šventėms, rašytojų jubiliejams paminėti.

Skaitykloje yra 20 darbo vietų, 14 kompiuterių su interneto prieigomis. Kaupiama medžiaga: žiniasklaida apie mokyklą, mokytojus ir mokinius. Teminėje lentynoje „Paskaityk apie savo profesiją“ renkama informacija apie profesijas, studijas. Skaitykloje rengiamos mokinių darbelių parodos: keramikos, vilnos, piešinių, medžio ir kt.

Skirkite 1,2% nuo GPM

logoLDK istorija

© 2021 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.