Patyčių dėžutė

logo3europeerasmus

2019-2020 m.m.

Mokytojų kadencijos pradžia - 2018 m. sausis

Kadencijos pabaiga – 2021 m. gruodis.

Nauja taryba (mokytojų atstovai) bus renkama 2021 m. gruodį. Mokinių ir tėvų atstovų sudėtis koreguojama kiekvienais mokslo metais spalio mėnesį, kai vyksta pirmasis tėvų susirinkimas.
Gimnazijos tarybos pirmininkai: iki 2007 m. pirmininke buvo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Juknelienė;
2007- 2009 m. pirmininkavo tėvų atstovas Kostas Mikalauskas;
2009-02-25 pirmininke išrinkta tėvų atstovė Lina Jončienė
2010-12-15 pirmininke išrinkta ir 2012 m., 2015 m., 2018 m. perrinkta -Lina Juknelienė
Gimnazijos tarybos sekretorius – Kristina Rudzevičienė

Mokytojai:

Tėvai:

Gimnazistai:

Pagal Gimnazijos tarybos nuostatų 3 punktą Gimnazijos tarybą sudaro 15 narių: 5 mokytojai, 5 mokiniai, 5 Gimnazijoje nedirbantys mokinių tėvai (globėjai, rūpintojai).

DON 0444 parlamentas AA 15x38

Mokinių parlamentas – demokratiškai išrinkta mokinių savivaldos institucija, kurią vienija bendri tikslai ir noras veikti. Parlamentą sudaro I – IV gimnazijos  klasių mokiniai.
Šiuo metu gimnazijos parlamentą sudaro  mokiniai. Jie yra atsakingi, pavyzdingi bei aktyvūs. Naujieji nariai renkami demokratišku balsavimu kasmet, spalio mėnesį.

Mokinių parlamento nario kadencijos laikas – ketveri metai. Dauguma narių turi pareigas, kurias pasiskirsto jau pirmųjų susirinkimų metu.

Parlamente veikia šie komitetai:

*Renginių, akcijų komitetas
*Dekoracijų komitetas
*Rėmėjų komitetas

Mokinių parlamentas organizuoja arba prisideda prie įvairių mokyklos bendruomenės renginių, akcijų. Taip pat mokinių parlamentas atstovauja mokiniams ir turi pareigą jiems padėti iškilus problemoms ar nesutarimams. Bendrauja su kitų mokyklų savivaldomis, vyksta į įvairius seminarus.

Mokinių  parlamento valdybos nariai:

·         Adrija Vyšniauskaitė IIA, mokinių parlamento pirmininkė;

·         Arnoldas Ambrasas, mokinių parlamento pirmininkės pavaduotojas;

·         Gabija Zdanytė IIA ,  mokinių parlamento sekretorė;

Mokinių parlamento nariai:

Skaityti daugiau...

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.