foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

NUOTOLINIS MOKYMAS
Covid19 LSD
Light Brown Furniture Interior Design Business Card

Karjeros testas moksleiviams

studijos2020 1000x1000

Patyčių dėžutė

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europeerasmus

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 
 Informuojame, kad tęsiama AB „Lietuvos draudimas“ ir Marijampolės savivaldybės administracijos akcija „Apsaugok mane“. Akcijos iniciatorė- didžiausia draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ kaip ir kasmet rugsėjį visus Marijampolės savivaldybės moksleivius apdraus asmens draudimu. Draudimas galios visoje Lietuvoje ištisą parą, jei moksleivis keliaudamas pėsčiomis (pėsčiaisiais pagal sutartį laikomi ir važiuojantys /vežami dviračiu moksleiviai) nukentėtų eismo įvykyje. Kiekvienam moksleiviui dovanojamo draudimo suma–5 tūkst. eurų.
 Draudimo apsauga mokyklinio amžiaus vaikams įsigalios automatiškai pirmą mokslo metų dieną. Nutikus nelaimei kelyje, tėvai (globėjai) apie įvykį turi pranešti „Lietuvos draudimui“ telefonu 1828 bei kreiptis dėl patirtos žalos atlyginimo.
 Marijampolės savivaldybės administracija jau pasirūpino, kad prie mokyklų esančios pavojingiausios perėjos ir sankryžos būtų paženklintos ryškiu „Apsaugok mane“ ženklu, kurį atpažįsta didžioji dauguma vairuotojų ir pėsčiųjų.
Marijampolės savivaldybės administracija

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

atmintinė švietimo bendruomenei

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 
be patyciu
site logo
 
nerukysiu logo
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2020 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.