logotipas apskritime

Ištrauka iš gimnazijos veiklos plano 2017-2018 m.m.

Gimnazijos 2017 – 2018 m. m. pagrindiniai prioritetai ir darbo kryptys:

1. Kiekvieno vaiko pažinimas, jo prigimtinių galių, gebėjimų puoselėjimas, asmeninės ūgties skatinimas ir stebėsena.
  2. Socialinis- emocinis klimatas bendruomenėje. Santykiai. Partnerystė. Dialogas.
  3. Pamokos veiksmingumas. Personalizuotas mokymasis. Patirtinis, kūrybinis, interpretacinis mokymasis. Formuojamasis vertinimas. Laiku diagnozuota ir suteikta pagalba.
  4. Lankomumas. Vėlavimas.
  5. Namų darbų prasmė.

Taktinis tikslas ir uždaviniai 2017 – 2018 m. m.:

Tikslas - toliau  stiprinti ugdymo proceso patrauklumą ir efektyvumą ugdymą orientuojant į laisvojo mokymo ir produktyvaus mokymosi paradigmą:

Uždaviniai:

1. Efektyvinant pedagoginės pagalbos teikimą, užtikrinti kokybišką ugdymą, orientuotą į mokinio asmenybės ūgtį ir nuolatinę individualią pažangą.
  2. Kurti saugios gimnazijos modelį, skatinant aktyvų pilietiškumą ir užtikrinant  saugią socialinę emocinę aplinką.

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.