Egzaminu naujoves

Requirements

IŠRAŠAS

Patvirtinta

Direktoriaus 2016 m. rugpjūčio 31 d.

įsakymu  Nr. V-98

Marijampolės Sūduvos gimnazijos veiklos plano tikslas, uždaviniai ir priemonės jiems įgyvendinti 2016 – 2017 m. m.

Tikslas- toliau stiprinti ugdymo proceso patrauklumą ir efektyvumą ugdymą orientuojant į laisvojo mokymo ir produktyvaus mokymosi paradigmą.

Uždaviniai ir priemonės:

1.    Ugdyti šiuolaikiniam gyvenimui aktualias kompetencijas, mokyti padedant vaikui mokytis:

1.1.   Tobulinti pamokos vadybą, kelti mokytojų kvalifikaciją, stiprinti dalykinę mokytojų kompetenciją, reikalingą šiuolaikinio gyvenimo iššūkiams priimti.

1.2.   Mokiniuose ugdyti bendrąsias (komunikavimo, pažinimo, kūrybingumo, pilietinę ir kt.) ir esmines dalykines kompetencijas.

1.3.   Kurti intelektualiai ir emociškai saugią, daug įvairių mokymosi galimybių teikiančią mokymosi aplinką.

2.    Gimnazijos veiklos rezultatus sieti su mokinių asmenybine branda, individualias galimybes atitinkančiais mokymosi pasiekimais ir nuolatine mokymosi pažanga:

2.1.   Tikslingai kreipti karjeros planavimo pagalbą kiekvieno vaiko savęs pažinimo ir kryptingo ateities karjeros planavimo įgūdžių ugdymui.

2.2.   Diferencijuoti/individualizuoti ugdymo procesą.

2.3.   Stebėti bei analizuoti nuolatinę mokinių ne tik mokymosi, bet ir ugdymosi pažangą, ją fiksuoti bei analizuoti.

3.    Įgyvendinti patyčių prevencijos sistemą gimnazijoje:

3.1.   Bendruomenės nariams suteikti kuo daugiau informacijos apie patyčias,  jų žalingą įtaką žmogaus gyvenimui bei užtikrinti  jų prevenciją.

3.2.   Įgyvendinti Vaiko gerovės komisijos priemonių planą.

3.3.   Kuo daugiau gimnazistų įtraukti į aktyvų bendruomenės gyvenimą.

Pagalba mokiniui

Alternative flash content

Requirements

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.