foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 

Atgal  Nuotrauka 1/2  Pirmyn

Baigiantis metams ir artėjant gražiausioms šventėms , šv. Kalėdoms, Marijampolės Sūduvos  gimnazijos mokinių parlamentas prie apvaliojo stalo kartu su gimnazijos administracija diskutavo apie nuveiktus darbus, džiaugėsi gražiais, turiningais renginiais, ieškojo naujų minčių ir idėjų.

Kartu su mokiniais buvo aptarti svarbiausi ir aktualiausi gimnazijos bendruomenės klausimai, pvz., mokinių savijauta gimnazijoje, mokytojų ir mokinių tarpusavio bendravimas, renginių organizavimas ir kt. Tariamasi, kaip tobulinti, gerinti bendruomenės santykius, kultūrą gimnazijoje, kaip pritraukti daugiau mokinių dalyvauti renginiuose, o mokytojus įpareigoti nelikti abejingiems gimnazijos kultūriniam gyvenimui.

Gimnazijos direktorius džiaugėsi aktyviais, iniciatyviais parlamento nariais, mokinių nuveiktais darbais garsinant gimnaziją, puoselėjant jos tradicijas. Kalbėjo su mokiniais apie jų savijautą gimnazijoje, domėjosi, su kokiomis problemomis jie susiduria. Pasidalino mintimis apie planus turtinti, moderninti gimnazijos infrastruktūrą, edukacines erdves.

Po susitikimo kalbintos mokinių parlamento narės Miglė Skinkytė ir Roberta Nevieraitė buvo besidžiaugiančios, jog gimnazijos parlamentas turėjo puikią galimybę susitikti su gimnazijos administracija ir pasijusti svarbia gimnazijos dalimi. Mokinės sakė, jog jaučia, kad jų darbus, idėjas vertina gimnazijos administracija, pastebi dauguma mokytojų. Parlamento narių vardu jos dėkoja gimnazijos direktoriui už kalėdines dovanėles, nuoširdų bendravimą, šiltą žodį, supratingumą.

Socialinė pedagogė Dalia Lodienė

Parlamento narės Miglė Skinkytė ir Roberta Nevieraitė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.