atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

Atgal  Nuotrauka 1/2  Pirmyn

Baigiantis metams ir artėjant gražiausioms šventėms , šv. Kalėdoms, Marijampolės Sūduvos  gimnazijos mokinių parlamentas prie apvaliojo stalo kartu su gimnazijos administracija diskutavo apie nuveiktus darbus, džiaugėsi gražiais, turiningais renginiais, ieškojo naujų minčių ir idėjų.

Kartu su mokiniais buvo aptarti svarbiausi ir aktualiausi gimnazijos bendruomenės klausimai, pvz., mokinių savijauta gimnazijoje, mokytojų ir mokinių tarpusavio bendravimas, renginių organizavimas ir kt. Tariamasi, kaip tobulinti, gerinti bendruomenės santykius, kultūrą gimnazijoje, kaip pritraukti daugiau mokinių dalyvauti renginiuose, o mokytojus įpareigoti nelikti abejingiems gimnazijos kultūriniam gyvenimui.

Gimnazijos direktorius džiaugėsi aktyviais, iniciatyviais parlamento nariais, mokinių nuveiktais darbais garsinant gimnaziją, puoselėjant jos tradicijas. Kalbėjo su mokiniais apie jų savijautą gimnazijoje, domėjosi, su kokiomis problemomis jie susiduria. Pasidalino mintimis apie planus turtinti, moderninti gimnazijos infrastruktūrą, edukacines erdves.

Po susitikimo kalbintos mokinių parlamento narės Miglė Skinkytė ir Roberta Nevieraitė buvo besidžiaugiančios, jog gimnazijos parlamentas turėjo puikią galimybę susitikti su gimnazijos administracija ir pasijusti svarbia gimnazijos dalimi. Mokinės sakė, jog jaučia, kad jų darbus, idėjas vertina gimnazijos administracija, pastebi dauguma mokytojų. Parlamento narių vardu jos dėkoja gimnazijos direktoriui už kalėdines dovanėles, nuoširdų bendravimą, šiltą žodį, supratingumą.

Socialinė pedagogė Dalia Lodienė

Parlamento narės Miglė Skinkytė ir Roberta Nevieraitė

© 2018 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.